Joanna Przetakiewicz w ostatnim czasie przeżywa bardzo piękne chwile. Śliczna projektantka od dłuższego czasu przebywa na wakacjach, z których wstawia przepiękne i niesamowicie klimatyczne zdjęcia. Tym razem postanowiła zaskoczyć i pokazała swoje zdjęcie w stroju kąpielowym. Jej figura jest doskonała! 

Joanna Przetakiewicz jest piękną, dojrzałą i świadomą swoich wdzięków kobietą. Projektantka udowodniła to swoim ostatnim zdjęciem, które znalazło się na jej Instagramie. Fani byli zachwyceni, a Joanna otrzymała setki komentarzy, w których obserwatorzy zachwycali się jej figurą. Jesteście zaskoczeni?

Joanna Przetakiewicz w stroju kąpielowym

Joanna Przetakiewicz jest wyjątkowo aktywną osobą w mediach społecznościowych, dlatego bardzo często na jej profilu pojawiają się nowe zdjęcia. Projektantka obecnie przebywa na wakacjach, a zdjęcia, które znajdują się na jej Instagramie, są naprawdę zachwycające. Ostatnie zdjęcie jednak zaskoczyło i spotkało się ze szczególnie dobrym odbiorem. Joanna pozuje na nim w jednoczęściowym, czarnym stroju kąpielowym, jednak to nie on skrada uwagę. To figura Przetakiewicz zachwyca i jest wręcz idealna!

Fani byli zachwyceni dodanym przez Joannę zdjęciem i nie szczędzili jej miłych słów:

– Figura?

– Co za figura! ???

– Wyglada Pani jak milion dolarów.

– Urocza Syrenka na tle cudnego zachodu słońca…..?

– Perfection ????

Trzeba przyznać, że Joanna Przetakiewicz prezentuje się doskonale, a jej figura robi wrażenie. Wakacje zdecydowanie służą pięknej projektantce, a uśmiech nie schodzi z jej twarzy. Wam również podoba się Joasia w takim wydaniu? My jesteśmy zachwyceni nie tylko figurą, ale i doskonale dopasowanym strojem kąpielowym, który na Asi prezentuje się rewelacyjnie. Chcielibyśmy zawsze oglądać Joannę w takim wydaniu na tle zachodzącego słońca, a wy? Podzielcie się z nami swoją opinią! 😉

ZOBACZ ZDJĘCIA:

joanna przetakiewicz
fot. instagram.com / joannaprzetakiewicz
joanna przetakiewicz
fot. instagram.com / joannaprzetakiewicz
joanna przetakiewicz
fot. instagram.com / joannaprzetakiewicz
joanna przetakiewicz
fot. instagram.com / joannaprzetakiewicz
joanna przetakiewicz
fot. instagram.com / joannaprzetakiewicz

ZOBACZ TEŻ:

  1. Marcin Gortat bawił się na SWOIM wieczerze kawalerskim? „Na każdego przyjdzie czas”
  2. Sierpniowe nowości na platforimie Netflix! Nie warto wyjeżdżać na wakcje
  3. Popek zdruzgotany. Śmierć dogłębnie nim wstrząsnęła

Źródło: plejada.pl

Poprzedni artykułPolska marka bezprawnie wykorzystała wizerunek Taco Hemingwaya?
Następny artykułOjciec Meghan Markle skrytykował córkę i księżną Dianę. Przesadził?