Joanna Racewicz od kilku dni przebywa na urlopie, choć w przeciwieństwie do innych gwiazd wcale nie wybrała się w tropiki. Nie przeszkodziło jej to jednak we wstawieniu wakacyjnego zdjęcia rodem ze słonecznej Majorki. Dziennikarka zapozowała w basenie, a w komentarzach zawrzało. 

Dopiero co Joanna Racewicz dodawała pełne klimatu i fascynujące zdjęcia z Gruzji. Spoglądając na fotografie można było zaczerpnąć inspiracji dla własnego urlopu — w kadrze dziennikarki każde miejsce wyglądało niczym z widokówki.

Wydawać by się mogło, że gwiazda spędzi za granicą pełny, bajeczny urlop. Tymczasem w weekend, nieoczekiwanie, pojawiła się… Na Open’erze. I gorąco przeprosiła wszystkich za sprowadzenie złej pogody. W ten oto sposób prezenterka wylądowała nad Bałtykiem.

Joanna Racewicz wypoczywa nad Bałtykiem. 48-latka dodała gorące zdjęcie z basenu

Joanna Racewicz nie wydawała się jednak przygnębiona z tego powodu – wręcz przeciwnie. Choć wyznała, że tegoroczny Open’er był najkrótszym, na jakim była, na każdym udostępnianym zdjęciu wydawała się wypoczęta, zrelaksowana i szczęśliwa.

Bałtyk. Uwielbiam. Szczególnie bez parawanów – wyznała.

Dziennikarka kontynuowała wypoczynek na półwyspie Helskim. Nawet stojąc na plaży, w pełnym ubraniu, zwracała uwagę długimi, smukłymi nogami i wspaniałą figurą. Jednak wyobraźnię fanów poruszyło ostatnie z dodanych zdjęć.

Gwiazda zapozowała w basenie. Na tle lazurowej wody, z mokrymi, zagarniętymi w tył włosami wyglądała, jakby dopiero co wynurzyła się z wody, a po wyrazie twarzy było widać, że kąpiel przyniosła jej prawdziwe orzeźwienie. Wprost nie mogliśmy oderwać oczu od tej fotografii i aż trudno było uwierzyć, że ta piękna kobieta ma 48 lat.

W dodatku prezenterka miała na sobie kostium, który zasłaniał jedynie biust, w pełni eksponując opalony dekolt i szczupłe ramiona. Z delikatną biżuterią i eleganckimi okularami gwiazda wyglądała, niczym z okładki Vouge’a.

Pod zdjęciem zawrzało, fani nie szczędzili komplementów i nawet Mikołaj Roznerski nie mógł przejść obok niego obojętnie.

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie


Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Jarosław Bieniuk wspomina Annę Przybylską. Opowiedział, jak wiele jej zawdzięcza
  2. Iza Małysz wrzuciła zdjęcie i od razu zaczęła przepraszać. Żona skoczka mogła podpaść wielu osobom
  3. Cezary Pazura zdradził, jak naprawdę jest w „Milionerach”. „Pytania są robione pewnym sposobem”

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl