Joanna Racewicz chętnie komunikuje się z internautami na temat prywatnych podróży po całym świecie. Ostatnie zdjęcie z Portugalii zrobiło ogromne wrażenie i wywołało kolejną dyskusję.

Wygląd prezenterki Polsatu często porusza internautów, którzy bez ogródek zostawiają swoją opinię na jej temat. Niedawno udostępniła post, na którym wygląda trochę inaczej niż zazwyczaj. Wystarczyła drobna zmiana, by rozpętać kolejną dyskusję wśród obserwatorów.

Joanna Racewicz zaskoczyła internautów metamorfozą

Prezenterka pochwaliła się zdjęciem z malowniczej Portugalii, jednak obserwatorzy przede wszystkim zwrócili uwagę na odmieniony wygląd.

Do tej pory znali ją z wizerunku z krótkimi, bujnymi włosami ułożonymi wręcz w eleganckim nieładzie. Tym razem Joanna Racewicz pokazała zdjęcie w nowej fryzurze, która odjęła jej lat. 

Wyraźnie dłuższe pasma włosów okalały szczupłą twarz, optycznie ją wydłużając. Niektórzy po raz pierwszy mogli zauważyć inne cechy, którymi wyróżnia się gwiazda jak na przykład duże oczy. Dzięki jasnej kresce na linii wodnej jej spojrzenie wydaje się wyraźniejsze a wręcz przyciągające.

Internauci byli zachwyceni drobną zmianą wprowadzoną do jej wyglądu. W komentarzach zostawiali liczne komplementy. Czasami pozornie mała zmiana może wywołać wielką reakcję.

— Ślicznie w takich włoskach.

— Obłędnie pięknie Pani wygląda.

— Jestem w Tobie zakochana […] nic nie poradzę, jestem wzrokowcem.

Jak 20-letnia dziewczyna, ślicznie Pani Joasiu — wychwalano.

Dziennikarka publikuje posty na swoim koncie prawie każdego dnia, dlatego jej obserwatorzy czują z nią silną więź. Opisy pod zdjęciami często poruszają aktualne tematy, z którymi wielu z nich się utożsami.

Czasem jednak musi sobie poradzić również z ogromną popularnością, która generuje mnóstwo opinii na jej temat, niekoniecznie miłych. Z nieprzychylnymi komentarzami rozprawia się często, używając mediów społecznościowych. Mimo sporadycznych kąśliwych uwag Joanna Racewicz dba o swoją instagramową publiczność.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
    2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
    3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi