Joanna Racewicz niejednokrotnie stawała się ofiarą hejtu i krytyki internautów z powodu swojego wyglądu. Wiele osób zarzuca gwieździe nadmierne korzystanie z usług medycyny estetycznej. Teraz dziennikarka zdradziła, jak radzi sobie z przykrymi komentarzami.

Gwiazda znana jest ze swojego ciętego języka i bezpośrednich odpowiedzi, jakie nie raz zamieszczała w reakcji na krzywdzące słowa internautów na temat swojego wyglądu. Teraz wyznała, dlaczego w swoim ostatnim wpisie w social mediach postanowiła zareagować ironicznie na słowa fanki.

Joanna Racewicz szczerze o krytycznym komentarzach na temat swojego wyglądu

Jakiś czas temu na profilu gwiazdy na Instagramie rozwinęła się dyskusja na temat zamieszczanych przez nią zdjęć. Fani zarzucali jej, że uzależniła się od upiększania swojego wyglądu i praktycznie nie przypomina już dawnej siebie. Wiele osób stwierdziło, że cała twarz dziennikarki była poddawana różnego rodzaju zabiegom medycyny estetycznej.

W odpowiedzi na krzywdzące słowa internautów Joanna Racewicz postanowiła zamieścić specjalny post, w którym w ironiczny sposób nawiązała do komentarza i swojego wyglądu. Sarkastycznie wyznała, że specjalista dotykał każdej części jej twarzy.

Joanna Racewicz tłumaczy, czemu zdecydowała się odpowiedzieć ironią na hejt

Dziennikarka udzieliła niedawno szczerego wywiadu, w którym zdradziła, dlaczego właśnie za pomocą ironii postanowiła odpowiedzieć na atak pod jednym ze swoich zdjęć na Instagramie. Okazało się, że gwiazda liczyła na to, że inteligentni ludzie zrozumieją jej sarkazm i nie wezmą jej słów na poważnie.

-To był sarkazm i tak miało to być napisane. Zresztą na dole była gwiazda i dodatek „ironia”. Jeśli ktoś odczytał to jeden do jednego, ot nie moja wina – wyznała Joanna Racewicz w wywiadzie dla portalu „Jastrząb Post”.

Jednocześnie dziennikarka poruszyła temat tego, jak powszechny jest hejt w sieci i jak często kobieta potrafi zranić drugą kobietę swoimi gorzkimi słowami.

-Szczególnie to jest bolesne, że dotyczy kobiet. I to kobiety kobietom gotują ten los w jakiś przedziwny upiorny sposób i z jakaś podłą determinacją – podsumowała Joanna Racewicz w tej samej rozmowie.

Zobacz post:

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
    2. Powrócisz do żywych w moment. Genialny sposób na pozbycie się bólu gardła
    3. Kinga Rusin ostro o Kaczyńskim. Nie gryzła się w język, mocne słowa mogą rozwścieczyć polityka

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.