Joanna Trzepiecińska dziś rzadko widywana jest na salonach. Gwiazda Rodziny zastępczej na długi czas zniknęła z show-biznesu. Ostatnio pojawiła się na premierze w jednym z warszawskich teatrów. Jak dziś wygląda? 

Postać Alutki, w którą przez lata wcielała się Joanna Trzepiecińska, zjednała sobie wielu fanów. Choć od premiery serialu minęło wiele lat, aktorka wciąż wygląda świetnie i niezwykle promiennie! Czym obecnie się zajmuje? Poznajcie szczegóły w naszym artykule. 

Wiele talentów Joanny Trzepiecińskiej

Joanna Trzepiecińska (53 l.) jest nie tylko piosenkarką, aktorką filmową oraz serialową, ale przede wszystkim aktorką teatralną. Od wielu lat dubbinguje również największe produkcje przeznaczone dla najmłodszych.

W 2016 roku mogliśmy oglądać artystkę w serialu Strażacy. Był to ostatni raz, gdy pojawiła się na ekranie. Nie oznacza to jednak, że porzuciła karierę aktorską!

Joanna Trzepiecińska dziś

Gwiazda jest związana z kilkoma warszawskimi teatrami, w tym Teatrem Syrena oraz Teatrem Polskim, w którym kilka dni temu pojawiła się przy okazji premiery jednego ze spektakli.

Borys Godunow to dzieło Aleksandra Puszkina, za którego reżyserię odpowiedzialny jest Peter Stein. Premiera miała miejsce 24 maja. 

Aktorka wyglądała pięknie!

Nie da się ukryć, iż dla Joanny Trzepiecińskiej czas się zatrzymał. Ubrana w tiulową spódnicę, szeroki pasek oraz welurową marynarkę prezentowała się niezwykle elegancko i kobieco.

Burza loków i serdeczny uśmiech pozwala stwierdzić, iż artystka wcale się nie zmieniła. Wciąż zadziwia!

Zobacz zdjęcia:

Joanna Trzepiecińska dziś
instagram.com @joannatrzepiecinska

Joanna Trzepiecińska to aktorka filmowa, serialowa oraz teatralna.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułJoanna Liszowska rozwiodła się z mężem w zgodzie. Co dostała od milionera ze Szwecji?
Następny artykułJak dbać o stopy latem? Domowe sposoby na piękne stopy
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.