Joanna Koroniewska znana jest ze swojej bezpośredniości. Ta objawia się także przy okazji jej interakcji z obserwującymi. Aktorka pokazała, w jaki sposób odpowiedziała pewnej internautce, która zdecydowała się ją moralizować.

Opublikowała do tego zdjęcie i dosyć obszerny opis, w którym rzuciła światło na ważną według niej kwestię. Choć temat mógł okazać się kontrowersyjny, jej fanki w większości się z nią zgadzają.

Czy Joanna Koroniewska pokazuje zbyt wiele?

Całkiem niedawno Joanna Koroniewska poinformowała, że przeprowadziła się wraz z mężem i dziećmi do Hiszpanii. Jest tam teraz wyjątkowo gorąco, więc nie można dziwić się, że aktorka większość czasu spędza ubrana jedynie w bikini. Znalazły się jednak osoby, którym to przeszkadza.

Jedna z internautek stwierdziła, że Koroniewska mogłaby chociaż narzucić na siebie t-shirt czy paleo, bo trochę zbyt wiele pokazuje, a przecież kiedyś zobaczą to jej dzieci. Aktorka stanowczo odpowiedziała i stwierdziła, że dla niej taki ubiór jest wygodny i nie uważa go za niesmaczny. Mało tego, w Hiszpanii jest wręcz normalny. Dodała przy tym, że pociechy widziały ją już też i bez ubrań, więc o ich reakcję się nie martwi

– Moje dzieci widzą mnie nago, więc spokojnie skwitowała.

Joanna Koroniewska o tym, co wypada

Wspomniany wyżej komentarz podrażnił aktorkę, ponieważ ta po prostu chce być sobą i ubierać się tak, jak jest jej dobrze. Nie czuje, że z wiekiem powinna w sobie coś zmieniać i nie chce, by jakieś odgórne, społeczne założenia ją do tego obligowały.

– Czy kiedy osiągasz pewien wiek, naprawdę nie wypada być sobą bez względu na wszystkich i wszystko?! — dopytywała Koroniewska.

W dalszej części swojej refleksji wytłumaczyła, że z biegiem czasu nauczyła się, że nic w życiu nie jest całkiem czarne i białe, dlatego nie ocenia ludzi zerojedynkowo i pozwala, by żyli tak, jak im wygodnie. Taki sposób myślenia został bardzo pochwalony przez jej obserwujących.

– Bardzo dobrze napisane — stwierdziła jedna z użytkowniczek.

Zobacz post:

  1. Joanna Koroniewska szczerze opowiedziała o relacji z mężem i fanami. Otworzyła się na trudny temat
  2. Śniadanie w ogrodzie, wspólna kawa. Katarzyna Dowbor spędziła poranek z wyjątkową osobą, zdjęcie mówi wszystko
  3. You Can Dance. Między Katarzyną Cichopek a Idą Nowakowską zrobiło się gorąco. Żadna nie chce odpuścić

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl