Jola Rutowicz od jakiegoś czasu znajduje się poza radarem polskich mediów. Znana z 4. edycji programu Big Brother celebrytka, która zasłynęła swoimi charakterystycznymi stylizacjami, długimi paznokciami oraz doczepianymi włosami rozpoczęła całkowicie inne życie. Jak podaje portal obcas.pl, obecnie pracuje jako modelka za granicą i jest w związku z pewnym biznesmenem. 

Niegdyś mówiono o niej bardzo wiele. Stała się bardzo popularna i wróżono jej wielką karierę w Polsce. Tymczasem po wydaniu swojej książki postanowiła usunąć się w cień i rozpocząć nowe życie. Jola Rutowicz, celebrytka, która niegdyś zachwycała swoją wyjątkowością wielu Polaków, postanowiła wyjechać za granicę i tam spróbować swoich sił w modelingu.

Jola Rutowicz kiedyś i dziś

Kiedyś Jola Rutowicz stanowiła jedną z najpopularniejszych celebrytek w polskich mediach. Stało się tak za sprawą niezwykle popularnego na owe czasu reality show Big Brother, w którym dwukrotnie brała udział. W 5. edycji programu zajęła nawet drugie miejsce.

Nie sposób było przejść obok jej osoby obojętnie. Dziewczyna nie stroniła od lateksu, długich tipsów, różowego koloru i mocnego makijażu. Nosiła także bardzo wyzywające ciuchy. 

W 2008 roku była w związku z Jarosławem Jakimowiczem, z którym prowadzili program J&J, czyli Jola i Jarek. Co więcej, od 3 do 10 października brała także udział w trzeciej edycji programu, Gwiazdy tańczą na lodzie. Niestety nie poszło jej tam dobrze, gdyż wraz z tanecznym partnerem Łukaszem Dzióbkiem zajęli przedostatnie 11 miejsce.

Obecnie w życiu Joli Rutowicz zmieniło się wiele. Celebrytka postanowiła nieco naprawić swój wizerunek, poprzez wydanie książki, w której wyjaśniła wiele osobistych spraw. Następnie postanowiła całkowicie zniknąć z życia publicznego i zamieszkała w Stanach Zjednoczonych, gdzie wiedzie udane życie u boku tajemniczego biznesmena

Czym zajmuje się Jola Rutowicz?

Jola Rutowicz zajmuje się modelingiem. Książka Joli Rutowicz, o której wcześniej wspomnieliśmy, nosi nazwę Inna. Jest to jej autobiografia, w której opowiedziała o wielu rzeczach ze swojego życia, w tym także o tzw. graniu pod publikę. Mowa tutaj o tej Joli Rutowicz, którą wszyscy znaliśmy.

Okazuje się, że postać infantylnej Joli była wykreowana i doskonale odegrana, a w rzeczywistości jest całkiem inna. Dziś Jola Rutowicz, jest szczęśliwą kobietą zamieszkującą Stany Zjednoczone, a konkretnie słoneczne Miami, gdzie pracuje jako modelka.

Jakiś czas temu celebrytka wystąpiła w jednym z programów Telewizji Warszawa, w którym sfilmowano operację jej nosa. Co ciekawe, jeszcze przed kilkunastoma laty podawano, że Jola miała zgłosić się do holenderskiej wersji programu Big Brother, jednak nie wiadomo, czy była to prawda.

Niegdyś Jola Rutowicz była nazywana jedną z najmniej inteligentnych postaci w Polskim show-biznesie. Dziennikarka Katarzyna Kolenda-Zaleska oskarżyła ją nawet w styczniu 2009 roku o bycie przykładem najgorszego cynizmu i infantylności. Stała się także bohaterem jednego z najgłupszych tekstów, o którym przeczytacie >tutaj<. Dziś, jest już całkiem odmienioną i naturalną kobietą.

Zobacz zdjęcia:

Jola Rutowicz
fot. TRICOLORS/East News

Jola Rutowicz nazywana była niegdyś infantylną i cyniczną kobietą. W swojej autobiografii przyznała, że to wszystko było tylko odgrywaną rolą. Dziś wygląda całkowicie inaczej.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Poprzedni artykułPodczas pożaru budynku mieszkalnego w Jekaterynburgu, jedna z ofiar przed śmiercią publikowała wpisy na twitterze
Następny artykułFilip Chajzer narzeka na godziny dla seniorów we wpisie na Instagramie
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl