Jolanta Fraszyńska w Playboyu: aktorka zdecydowała się na odważną sesję w latach 90. Gwiazda serialu Na dobre i na złe znana jest znana z humoru i dystansu do siebie. Jak wspomina występ na okładce magazynu dla panów?

Jolanta Fraszyńska wielu kojarzy się raczej ze skromną, spokojną dziewczyną z sąsiedztwa, niż z seksbombą z okładek Playboya. Co więc skłoniło aktorkę do rozebrania się przed obiektywem magazynu dla mężczyzn? Gwiazda o imponującej filmografii zdecydowała się na odważną sesję w latach 90. Jolanta Fraszyńska w Playboyu była prawdziwym hitem!

Jolanta Fraszyńska w Playboyu

Fraszyńska najbardziej znana jest z roli Moniki w Na dobre i na złe, aktorka może się jednak pochwalić dużo bardziej imponującą filmografią. Zagrała w ponad 40 produkcjach filmowych i serialowych, a oprócz tego regularnie pojawiała się na deskach teatru, w przeszłości związana była także z Teatrem Telewizji.

Dziś już niemal 50-letnia Fraszyńska zasłynęła z pogodnej osobowości, błyskotliwego poczucia humoru i sporej dozy dystansu do show-biznesu. Kilka lat temu, przy okazji jej występu w roli jurorki w Tańcu z Gwiazdami, zostało jej zadane pytanie o sesję w Playboyu, która odbyła się pod koniec lat 90.

Jolanta Fraszyńska: naga sesja 

Polskie wydanie Playboya może się poszczycić niemałą kolekcją seksownych zdjęć polskich celebrytek. W latach 90. na okładce popularnego magazynu dla panów pojawiły się niemal wszystkie wielkie nazwiska w polskim showbiznesie: Martyna Wojciechowska, Agnieszka Włodarczyk, Katarzyna Skrzynecka, Kayah, Edyta Olszówka, … Do tego grona wkroczyła także Jolanta Fraszyńska, kiedy pojawiła się na okładce Playboya w maju 1999 roku. Zapytana, jak z perspektywy czasu patrzy na sesję i czy wstydzi się nagich zdjęć w 2012 roku przez portal wp.pl, Fraszyńska powiedziała:

– Uważam, że wstydzić należy się tylko i wyłącznie głupoty i tego, że ludzie mogą być za mało empatyczni (…) Rozumiem, że to mam w swoim CV i muszę się z tego tłumaczyć. Nie uważam, żebym w ogóle w życiu zrobiła coś czego muszę się wstydzić – odparła rozbawiona aktorka. 

Zażartowała potem, że tak naprawdę zastanawiała się nad sesją półtora roku, z nerwów obgryzła wszystkie paznokcie, wiedziała, że się rozwiedzie i zmieniło to jej osobowość. Nie można odmówić aktorce dystansu i poczucia humoru! Jolanta Fraszyńska w Playboyu: zobacz okładkę z udziałem aktorki!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Jolanta Fraszyńska w Playboyu
instagram.com/fraszyn_ska

Jolanta Fraszyńska podbiła serca Polaków w serialu Na dobre i na złe.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułBarbara Kurdej-Szatan jeździ bardzo luksusowym samochodem. Kosztuje nawet 300 tysięcy
Następny artykułKatarzyna Cichopek odchodzi z ”M jak miłość”? Aktorka oficjalnie skomentowała!
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.