Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jolanta Kwaśniewska totalnie zmieniła image. Wszyscy patrzą tylko na jej głowę, co ona zrobiła?
Karol Osiński
Karol Osiński 09.10.2020 00:44

Jolanta Kwaśniewska totalnie zmieniła image. Wszyscy patrzą tylko na jej głowę, co ona zrobiła?

Jolanta Kwaśniewska
TRICOLORS, Piotr Molecki/East News

Jolanta Kwaśniewska przyzwyczaiła Polaków do swojej wielkiej klasy i znajomości zasad dobrych manier. Była pierwsza dama, wielokrotnie była zasypywana komplementami, nie tylko odnośnie swojego wyglądu. Teraz w mediach społecznościowych popularnej piosenkarki pokazała się w zupełnie innym wydaniu. Wygląda wręcz niesamowicie.

Jolanta Kwaśniewska od zawsze słynęła z wielkiej elegancji i stylu. Była Pani Prezydentowa niejednokrotnie zaskakiwała Polaków swoimi kreacjami i prezentowaną klasą. Jedna z popularnych polskich piosenkarek opublikowała na swoich mediach społecznościowych zdjęcie z żoną Aleksandra Kwaśniewskiego. Ludzie patrzyli na jej głowę z niedowierzaniem.

Jolanta Kwaśniewska przeszła wielką metamorfozę

Z upływem lat Jolanta Kwaśniewska udowadnia, że podtrzymywanie doskonałego wyglądu jest jak najbardziej możliwe. Zazwyczaj dostojna i nienagannie prezentująca się żona Aleksandra Kwaśniewskiego zdecydowała, że zmieni coś w swoim wyglądzie. Wobec tego podjęła kroki, które zaskoczyły wszystkich Polaków. Piosenkarka Kayah w swoich mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciem z Jolantą Kwaśniewską. Fani nie mogli uwierzyć, że to ona.

Była pierwsza dama, była gościem audycji Tu i Teraz na antenie Meloradia, którą prowadzi autorka takich hitów jak Testosteron, czy Prawy do lewego. Kayah ogłosiła, że właśnie minęły 3 lata, odkąd prowadzi swoją audycję, wobec czego zdecydowała się na zaproszenie wyjątkowego gościa, Jolanty Kwaśniewskiej. Pod opublikowaną fotografią pojawiło się mnóstwo komplementów kierowanych do obu pań, jednak internauci skupili się głównie na nowym wizerunku byłej Pani Prezydentowej. Wygląda na 15 lat młodszą!

  1. Trwa walka o życie. Ogień chłonie cały budynek, w środku jest prawdopodobnie 136 osób, dramat w Korei
  2. Jarosław Jakimowicz się doigrał? Nie wytrzymał, ze śmiechem zwyzywał obcego człowieka
  3. Nosiła tę samą maseczkę tygodniami. Niestety, doszło do prawdziwej tragedii

Co zmieniła Jolanta Kwaśniewska w swoim wyglądzie?

Wzrok fanów przyciągnął przede wszystkim kolor włosów żony Aleksandra Kwaśniewskiego. Dotychczas słynęła ze swoich krótkich ciemnych włosów, jednak tym razem pojawiła się w pięknym rudym kolorze na głowie, w którym prezentuje się zjawiskowo. Jedna z internautek napisała:

– Kolor włosów mega śmiały – super. Jest przykładem, że kobiety w średnim wieku nie powinny bać się kolorów i nie powinny bać się wyrażać siebie – komplementuje Jolantę Kwaśniewską internautka.

Dodatkowo wzrok fanów skupił się na kolorowych i młodzieżowych okularach byłej pierwszej damy. Do tego dobrała piękną kwiecistą suknię, która tylko podkreśliła efekt odmłodzenia Jolanty Kwaśniewskiej.

Wygląda naprawdę znakomicie!

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Jolanta Kwaśniewska

Jolanta Kwaśniewska zaskoczyła swoich fanów nowym wyglądem. Teraz prezentuje się dużo młodziej.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromne obostrzenia w całym kraju, zakazy od soboty. Po wejściu do sklepu będzie można się mocno zdziwić
  2. Wielka zmiana w Polsce już za 10 dni. Tysiące Polaków nie wie, bardzo ważna wiadomość
  3. Pilny komunikat Morawieckiego, chodzi o dodatkowe obostrzenia w szkołach. Rodzice będą załamani
  4. TVP przekazało tragiczne informacje. Nikt nie mógł przewidzieć jego śmierci, miał tylko 28 lat
  5. Śmierć przyszła niespodziewanie. Tragedia bohaterki „Sanatorium miłości”
  6. Pierogi po ukraińsku są wyrazistsze, delikatniejsze i nigdy się nie rozpadają. Farsz wzbogacony jest kultowymi dodatkami

Źródło: se.pl