Jolanta Kwaśniewska od zawsze roztaczała wokół siebie aurę stylu i klasy. Wszyscy znamy Pierwszą Damę z czasów kadencji jej męża, ale niewiele osób wie, że Jolanta Kwaśniewska w młodości wyglądała naprawdę zdumiewająco. Nic dziwnego, że zdołała zawrócić w głowie przyszłemu prezydentowi Polski! Pierwsza Dama w długich włosach przypominała modelkę. Zobaczcie koniecznie zdjęcie z tamtego okresu. Gwarantujemy, że jej nie rozpoznacie!

Wielu Polaków uważa, że w Pałacu Prezydenckim ani wcześniej, ani później nie mieszkała tak wspaniała kobieta jak Kwaśniewska. Wyróżniała się nie tylko zaangażowaniem w życie społeczne i kulturalne kraju, lecz także elegancją i nienagannymi manierami. Czy Jolanta Kwaśniewska w młodości wyglądała równie szykownie, jak w czasie pełnienia przez jej męża funkcji prezydenta? Możecie się nieźle zdziwić.

Jak Jolanta Kwaśniewska wyglądała w długich włosach?

Kiedy Aleksander Kwaśniewski został prezydentem, Pierwsza Dama nosiła długie włosy – sięgały jej aż za ramiona. Zgodnie z obowiązującą w latach 90. modą podkręcała końcówki i grzywkę na szczotce. Jednak w późniejszym czasie zaczęła preferować coraz krótsze fryzury. Jak wyglądała ta wyjątkowa kobieta, zanim stała się osobą publiczną?

Jolanta Kwaśniewska w młodości nosiła bardzo długie i gęste loki, które wyglądały nie tylko efektownie, ale przede wszystkim niezwykle kobieco. Chociaż od wielu lat konsekwentnie farbuje włosy na intensywnie kasztanowe odcienie, jako dwudziestokilkuletnia kobieta wolała pozostawić je w naturalnym wydaniu. Na zdjęciu ślubnym pary prezydenckiej wyraźnie widać ciemny blond.

Już wtedy Jolanta Kwaśniewska miała wyraźne wyczucie stylu. Chociaż w ówczesnej modzie ślubnej powoli zaczynały królować rozłożyste bezy, wybrała minimalistyczną sukienkę w stylu empire.

Co robiła Jolanta Kwaśniewska w młodości?

Zanim Jolanta Kwaśniewska została Pierwszą Damą, imała się wielu zajęć. Pracowała m.in. w międzynarodowej firmie, która produkowała… sztuczną biżuterię. Ostatecznie ta wyjątkowa kobieta zdecydowała się na rozpoczęcie własnej działalności, efektem czego została współwłaścicielką znanej agencji nieruchomości Royal Wilanów.

Niestety, Jolanta Kwaśniewska musiała zrezygnować z kierowania firmą na rzecz pełnienia obowiązków Pierwszej Damy. Co ciekawe, nie zdecydowała się sprzedać swoich udziałów. Jako prawdziwa bizneswoman, nie zamierzała pozostawić czegoś, na co tak ciężko pracowała przez lata. Z tego powodu na okres prezydentury Aleksandra Kwaśniewskiego firmą zajmował się zarząd powierniczy.

Po zakończeniu funkcji Pierwszej Damy Jolanta Kwaśniewska postanowiła podzielić się z rodakami tym, czego nauczyła się jako żona prezydenta. Została zawodową ekspertką od stylu, a nawet zaczęła prowadzić własny program Lekcja stylu na kanale TVN Style. Opublikowała także dwa poradniki.

Jolanta Kwaśniewska w młodości wyglądała naprawdę niezwykle. Kobieta wyczulona na styl i smak, już wtedy wiedziała, jak się ubrać i uczesać, żeby zrobić na wszystkich wrażenie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

jolanta kwaśniewska w dzieciństwie
instagram.com/aleksandraleksandrowna

Aleksandra Kwaśniewska dodała zdjęcie mamy z młodości. 

ile zarabia jolanta kwaśniewska
fot. screen z youtube.com slubnezakupy

Pierwsza Dama słynęła ze swojego stylu i smaku. W telewizji prowadziła wiele programów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Papier toaletowy położony na desce klozetowej chroni przed bakteriami? Specjaliści ostrzegają
  2. Anna Jantar byłaby zachwycona. Wnuczka odziedziczyła cechy babci i mamy
  3. Lata temu Barbara Brylska straciła córkę w tragicznym wypadku. Kulisy nagłej śmierci 20-latki
  4. WOŚP zebrał już astronomiczną kwotę. Miliony napływają na konto fundacji z całej Polski
  5. Najbardziej nieudane operacje plastyczne. 10 zdjęć ludzi, którzy zrobili sobie krzywdę
  6. Ich romans wyszedł dopiero po latach. Jaworowicz była zakochana w słynnym polskim piosenkarzu
Poprzedni artykułGość ”Pytania na śniadanie” wyproszony ze studia. Wszystko przez serduszko WOŚP
Następny artykułCzy koty wyczuwają choroby? Wszystko, co trzeba wiedzieć
Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.