Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jolanta Kwaśniewska oceniła Agatę Dudę. „Mogę powiedzieć TYLKO O OBRAZKU, jaki widzimy”
Marta Kulik
Marta Kulik 13.12.2019 17:54

Jolanta Kwaśniewska oceniła Agatę Dudę. „Mogę powiedzieć TYLKO O OBRAZKU, jaki widzimy”

jolanta kwaśniewska
screen z programu „De makijaż”/ instagram.com/prezydentpl

Jolanta Kwaśniewska jednym zdaniem oceniła Agatę Dudę. W wyjątkowo dyplomatyczny sposób wypowiedziała się na temat postawy Pierwszej Damy. Mogę powiedzieć TYLKO O OBRAZKU, jaki widzimy – powiedziała na antenie Radia ZET. Obecna Pierwsza Dama poczuje się urażona?

Agata Duda niezbyt często wypowiada się publicznie, a wiele osób nie ma nawet pojęcia, jak brzmi jej głos. Wielokrotnie krytykowano ją, chociażby za brak wsparcia kobiet podczas Czarnego protestu. Okazuje się, że nawet Jolanta Kwaśniewska nie może o niej zbyt wiele powiedzieć!

Jolanta Kwaśniewska o Agacie Dudzie

Jolanta Kwaśniewska ma dobry kontakt z poprzednimi pierwszymi damami. Wraz z Anną Komorowską i Danutą Wałęsą napisały oświadczenie w sprawie ustawy antyaborcyjnej. Organizatorki protestu pisały wtedy list do Agaty Dudy, ale ta nie wsparła ich swoim głosem. Wygląda na to, że była Pierwsza Dama wciąż ma do niej żal i najprawdopodobniej nigdy nie miały okazji, aby lepiej się poznać.

Mogę powiedzieć tylko o takim obrazku, który widzimy. Świetnie prezentuje się w mediach – mówiła na antenie Radia ZET.

W sieci pojawiają się opinie, że tymi słowami Jolanta Kwaśniewska wbiła szpilę Agacie Dudzie. Ona sama, pomimo że od dawna nie jest żoną prezydenta, stale wykazuje się wielkim zaangażowaniem. Prowadzi własną fundację, a jakiś czas temu nagrała film, w którym wsparła opiekunów osób niepełnosprawnych pretestujących w Sejmie.

Czym zajmuje się Agata Duda?

Agata Duda wbrew pozorom zajmuje się wieloma rzeczami, ale nie są one nagłaśnianie. Nie zabiera też głosu w sprawach, które mogą okazać się kontrowersyjne. Nie da się ukryć, że Pierwsza Dama niezwykle rzadko wypowiada się publicznie. Zwykle jej działania to zamknięte spotkania i akcje charytatywne. Niedawno pomagała wolontariuszom przygotowującym świąteczne paczki dla potrzebujących. Apelowała wtedy o to, aby Polacy nie marnowali ton jedzenia.

O tym, co robi Agata Duda, możemy dowiedzieć się z oficjalnej strony Prezydenta RP. Z informacji tam publikowanych wynika, że obecna Pierwsza Dama między innymi wzięła udział w świątecznym spotkaniu zorganizowanym przez Polską Koalicję Pacjentów Onkologicznych oraz Federację Stowarzyszeń Amazonki, a także kolędowała w Łazienkach Królewskich czy spotkała się z działaczkami polonijnymi.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Jolanta Kwaśniewska

Jolanta Kwaśniewska oceniła Agatę Dudę na antenie Radia ZET.

agata duda

Obecnej Pierwszej Damie można wiele zarzucić?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Popularny lek powstrzymuje rozwój raka. Wystarczy go zażywać 3 razy w tygodniu
  2. Skandaliczne nagranie SOP w sieci. „Z drogi polskie ch***y! Szlachta jedzie”
  3. Policjanci znaleźli w jego domu dziwnie wyglądającą lalkę. Kiedy ją powąchali, zamarli
  4. Royal Baby w drodze. „Książę i Księżna z ogromną przyjemnością ogłaszają…”
  5. Dostała kopertę od nieznajomego w pociągu. Było na niej napisane „Otwórz za 10 sekund”
  6. Fatalne doniesienia ws. małżeństwa Małgorzaty Kożuchowskiej. Po latach choroby spadł na nią kolejny okrutny cios