Jolanta Kwaśniewska to uwielbiana przez Polaków Pierwsza Dama. Po latach od końca prezydentury męża zdobyła się na szczere wyznanie. Zdradziła, jak wyglądało jej życie, gdy Ola była jeszcze małą dziewczynką. Byłam matką samotnie wychowującą dziecko – wyznała.

Życie Jolanty Kwaśniewskiej wbrew pozorom nie zawsze było kolorowe. Obowiązki Pierwszej Damy musiała dzielić z wychowywaniem dziecka – w dodatku, jak się okazuje, zupełnie samotnie. Jej mąż był zbyt zajęty obowiązkami głowy państwa, Jolanta Kwaśniewska musiała więc sobie poradzić sama.

Jolanta Kwaśniewska w szczerym wyznaniu

Była Pierwsza Dama nie boi się zabierać głosu w istotnych sprawach, a kwestie dotyczące problemów kobiet są dla niej szczególnie ważne. Niedawno zdobyła się na odważne wyznanie na temat samotnych matek. Sama dobrze wie, jak to jest wychowywać dziecko samotnie i choć miała w mężu oparcie – on nie miał czasu na opiekę nad dorastającą Aleksandrą. Była Pierwsza Dama przyznała, że czasem czuła, że polityka odbiera jej męża w chwilach, gdy najbardziej go potrzebowała.

– Pamiętam, że gdy mąż wszedł w politykę, zaczęłam nagle odpowiadać znajomym: Nie, nie przyjdziemy, Olka nie będzie. Męża właściwie cały czas nie było w domu. Uważałam, że muszę dzielić się nim w imię – jak bardzo górnolotnie by to zabrzmiało – dobra kraju – wyznała Jolanta Kwaśniewska w wywiadzie dla Newsweeka.

Jolanta Kwaśniewska samotnie wychowywała córkę

Oczywiście Kwaśniewska wiedziała, że kraj potrzebuje jej męża tak samo, jak ona, jednak nie zawsze łatwo było jej się z tym pogodzić. Wspomina, że często czuła się, jakby była samotną matką. Samodzielne wychowywanie Oli czasami było dla niej naprawdę ciężkie.

– Była komisja konstytucyjna, a wcześniej Okrągły Stół. Zawsze coś było. Tak naprawdę byłam matką samotnie wychowującą dziecko – mówiła Newsweekowi

Wspomina, że bywały czasy, gdy jej męża nie było w domu przez cały tydzień! Choć ich małżeństwo przechodziło przez różne fazy, Jolanta Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski doskonale wiedzieli, jak poradzić sobie z krótkimi kryzysami. Według nich kluczem do udanego pożycia jest szczera rozmowa i wspólne przepracowywanie problemów. Dziś mają dużo więcej czasu, by cieszyć się swoją obecnością!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

youtube.com @przeAmbitniPL

Jolanta Kwaśniewska zdobyła się na szczere wyznanie.

jolanta kwaśniewska
fot. pl.wikipedia.org Jolanta Kwaśniewska

Małżeństwo pary prezydenckiej nie zawsze było kolorowe.

jolanta kwaśniewska w młodości
fot. screen z youtube.com Wydawnictwo Agora

Jolanta Kwaśniewska przyznała, że ciężko było jej bez pomocy męża.

jolanta kwaśniewska: emerytura
instagram.com/pierwszadamarp/

Samotne wychowywanie córki sprawiało jej wiele trudności.

jolanta kwaśniewska: emerytura
instagram.com/lukaszjemiol

Dziś Jolanta Kwaśniewska może liczyć na męża, a ich związek ma się świetnie!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przemycił do samolotu zbyt grubego kota, dzięki oszustwie z dublerem. Spotkała go spora kara
  2. Gdy opublikowała swoje zdjęcia, cały świat wyśmiał ją za wygląd. Kolejne pokazała dopiero 8 lat później
  3. Szczeniak usłyszał od właścicielki, że go kocha. Jego odpowiedź doprowadziła ją do łez
  4. Legendarny muzyk lata temu został prawnym opiekunem nastolatki. Gdy zaszła z nim w ciążę, wymusił na niej aborcję
  5. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda „Walduś z Kiepskich”
  6. Zapytał narzeczoną o gotowanie rosołu po ślubie. Jej odpowiedź zwaliła mężczyznę z nóg

źródła: se.pl

Poprzedni artykułMyślała, że ma zwykłą krostę na nosie. Diagnoza lekarza okazała się dużo gorsza
Następny artykułMałżeństwo nie mogło mieć upragnionego dziecka. Do akcji wkroczyła siostra kobiety i złożyła im propozycję
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.