Jolanta Kwaśniewska została zapamiętana przez miliony Polaków jako ikona stylu i smaku. Była pierwsza dama rzadko udziela wywiadów, ale jakiś czas temu pojawiła się w programie Demakijaż i opowiedziała o powrocie do normalnego życia po opuszczeniu Pałacu Prezydenckiego. Wyznała, że nawet obsługa parkometru była dla niej wyzwaniem.

Jolanta Kwaśniewska porozmawiała wtedy z Krzysztofem Ibiszem o swoim życiu po zakończeniu drugiej kadencji Aleksandra Kwaśniewskiego. Pierwsza dama zdradziła, jak radziła sobie z powrotem do normalności. Opowiedziała również o swojej córce Aleksandrze Kwaśniewskiej.

Jolanta Kwaśniewska: pierwsza dama

Jolanta Kwaśniewska była pierwszą damą w latach 1995-2005. Jako żona prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego pełniła różne funkcje, między innymi brała udział w spotkaniach dyplomatycznych oraz często występowała publicznie. Wspólnie z prezydentem Kwaśniewskim mieszkała w Pałacu Prezydenckim w Warszawie.

Była pierwsza dama jest z wykształcenia prawniczką i poświęciła się działalności społecznej i dobroczynnej. Założyła fundację Porozumienie bez barier, dzięki której ma szansę wyrównywać szanse życiowe ludzi niepełnosprawnych oraz w różny sposób pokrzywdzonych przez los.

Jolanta Kwaśniewska musiała odnaleźć się w nowej rzeczywistości

Po dwóch kadencjach męża na stanowisku prezydenta musiała jednak wrócić do normalnego życia. Przez wiele lat nie robiła tego, co wcześniej było codziennością.

Przez 10 lat nie prowadziłam samochodu — wyznała Jolanta Kwaśniewska.

Zdradziła również Krzysztofowi Ibiszowi, że wyzwaniem był dla niej nawet parkomat. Była pierwsza dama opowiedziała też o wychowywaniu córki Aleksandry Kwaśniewskiej w Pałacu Prezydenckim. Nie było to łatwe, ale starała się, by córka żyła normalnie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Jolanta Kwaśniewska
fot. instagram.com/maciej.zien

Jolanta Kwaśniewska opowiedziała o powrocie do normalności.

jolanta kwaśniewska
youtube.com @Sojusz Lewicy Demokratycznej

Nawet parkomat stanowił wyzwanie dla byłej pierwszej damy po dziesięciu latach w Pałacu Prezydenckim.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kolor ziemniaka jest istotny dla naszego zdrowia. Szczególnie jednego powinniśmy unikać
  2. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  3. Gniezno: poród odbył się na środku ulicy. Matka nie miała pojęcia, że jest w ciąży
  4. Jedna z głównych bohaterek odchodzi z „M jak Miłość”. To już pewne, fani w rozpaczy
  5. Była przekonana, że spodziewa się dziecka. Badanie ujawniło coś zupełnie innego
  6. Natalia Kukulska w dobitnych słowach o Viki Gabor. 12-latka długo ich nie zapomni

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl