Jolanta Kwaśniewska przez dekadę była pierwszą damą. Kadencja jej męża została przez wielu bardzo dobrze zapamiętana. Teraz na jaw wyszła kwota emerytury, jaką dostaje żona Aleksandra Kwaśniewskiego. Polacy są naprawdę zdumieni, a suma jest zatrważająca. Czy dostaje wynagrodzenie godne tytułu pierwszej damy? Sami oceńcie. Wielu, na ten widok, przeciera oczy ze zdumienia.

Jolanta Kwaśniewska to osoba, która od wielu lat znajduje się na świeczniku. Przez dziesięć lat pełniła rolę pierwszej damy Rzeczypospolitej Polskiej, kiedy jej mąż Aleksander Kwaśniewski został zaprzysiężony na funkcję Prezydenta. Emerytura, jaką otrzymuje była pierwsza dama, jest po prostu zatrważająca. Wielu ludzi przeciera oczy ze zdumienia.

Jolanta Kwaśniewska w dalszym ciągu na świeczniku

Chociaż od kadencji prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego minęło już piętnaście lat, jego małżonka wciąż znajduje się w błysku fleszy. Wielu ludzi jest zainteresowanych życiem byłej pierwszej damy. Wszystko spowodowane wielką sympatią, jaką Jolanta Kwaśniewska zaskarbiła sobie u Polaków. Zdaniem wielu rodaków, była ona jedną z najcharakterystyczniejszych małżonek prezydentów w ostatnich latach.

Dzieje się tak z uwagi na jej odpowiednią prezencję, styl ubioru oraz wypowiedzi, a także elokwentny styl bycia. Bez wątpienia są to cechy godne tytułu pierwszej damy. Panią Jolantę cechują także dobre maniery, które stały się jej głównym celem. W pewnym momencie prowadziła nawet program na stacji TVN Style pt. Lekcja Stylu, gdzie uczyła Polaków zasad savoir-vivre’u.

  1. Witold Pyrkosz zmarł 3 lata temu. Widok jego grobu wywołuje morze łez, niewiarygodne, gdzie się znajduje
  2. Viki Gabor i jej ojciec zostali napadnięci przez grupę agresywnych mężczyzn. Dramat w rodzinie zwyciężczyni Eurowizji
  3. TVP przekazało tragiczne informacje. Właśnie, po 26 latach, zidentyfikowane zwłoki, sprawdziło się najgorsze

Jaką emeryturę otrzymuje żona byłego prezydenta?

Jolanta Kwaśniewska otrzymuje emeryturę w wysokości 2500 zł. Ta kwota może szczególnie dziwić, choćby ze względu na to, że podczas 10-letniego pełnienia funkcji pierwszej damy regularnie odprowadzała składki do ZUSu. Co sądzicie o takim wynagrodzeniu? Nie da się ukryć, że Jolanta Kwaśniewska jest bardzo dobrze wspominana jako pierwsza dama.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

jolanta kwaśniewska
PHOTO: TRICOLORS/EAST NEWS

Na jaw wyszła kwota emerytury jaką otrzymuje Jolanta Kwaśniewska.

jolanta kwaśniewska
fot. screen youtube.com/@przeAmbitniPL

Była pierwsza dama otrzymuje co miesiąc 2500 złotych.

jolanta kwaśniewska
fot. TRICOLORS/East News

Zważywszy na pełnioną przez Panią Jolantę funkcję, można przyznać, że nie są to duże pieniądze.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: przegłosowano ważny zakaz, wszystko pod osłoną nocy. Obejmie wszystkich Polaków
  2. Popełnił kolosalny błąd na grzybobraniu. Nigdy nie rób jak on, trafił do szpitala
  3. Codziennie obstawiał te same numery w Lotto. Po 20 latach spojrzał na nie jeszcze raz i wszystko sobie uświadomił, do oczu napłynęły mu łzy
  4. Związki między pracownikami. Czy mogą zostać zakazane przez przełożonych?
  5. Druzgocące sceny na polskiej drodze. Ucierpiały trzy nastolatki, policja opublikowała porażające nagranie z wypadku
  6. Na słodko lub na słono – zdania są podzielone. Domowe tosty francuskie zrobisz w parę minut

Źródło: smakosze.pl

Poprzedni artykułMEN pilnie wprowadza ogromne zmiany w szkołach, już od teraz. Dzieci załamane, rodzice wniebowzięci
Następny artykułCzy niedziele handlowe powinny zostać zniesione?
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na lubelskim UMCSie. Pisanie oraz redagowanie tekstów jest jego pasją, odkąd ukończył 13 lat. Ta dziedzina jest jego najmocniejszą stroną, w której chciałby być najlepszym. Jego pasją jest sport z naciskiem na piłkę nożną, muzyka, filmy akcji oraz czytanie książek. Dodatkowo od wielu lat pisze wiersze. Wakacje najchętniej spędza w górach, jeżdżąc na nartach. Optymista, pozytywnie nastawiony do życia, chwytający każdą okazję, by zmieniać swoje życie na lepsze.