Jolanta Kwaśniewska została przyłapana przez paparazzich na robieniu zakupów. Była Pierwsza Dama od momentu rozpoczęcia prezydentury swojego męża w 1995 roku, słynie z niebywałej klasy i wyszukanego stylu, który stanowi wzór dla niejednej kobiety. Bywają momenty, w których była prezydentowa, jak każda prawdziwa dama lubi zaszaleć w kwestii ubioru. Przykładem mogą być kurtka i torebka, jakie wybrała do wyjścia na zakupy.

Jolanta Kwaśniewska od zawsze robiła wrażenie swoim wyglądem i przyciągała wzrok wielu ludzi poprzez ubieranie gustownych i nieprzypadkowo dobranych elementów garderoby. Tym razem nie było inaczej. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego wybrała się na zakupy w efektownej kurtce w kwiatowe wzory i z torebką Chanel.

Jolanta Kwaśniewska przyłapana na zakupach w gustownych ciuchach

Chociaż Aleksander Kwaśniewski nie jest prezydentem już od ponad 15 lat, to jego małżonka Jolanta Kwaśniewska w dalszym ciągu jest jedną z najbardziej lubianych i rozchwytywanych pierwszych dam. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż od zawsze ludzie podziwiali ją za jej nienaganny styl i klasę.

Całkiem niedawno paparazzi wypatrzyli byłą prezydentową na zakupach w sklepie meblowym, gdzie prawdopodobnie przymierzała się do ich zakupu. To, co najbardziej przyciągnęło wzrok ludzi, to efektowny ubiór. 

Żona Aleksandra Kwaśniewskiego wybrała się na zakupy w czerwono czarnej kurtce w kwieciste wzory, którą narzuciła na czerwony sweterek, do tego zestawu dobrała  czarne spodnie i klasyczne skórzane rękawiczki. Wszystko idealnie komponowało się z kolorem włosów, przypadek? 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pani Jolanta wykazała się także odpowiedzialnością, przestrzegając restrykcji sanitarno-epidemiologicznych i założyła na twarz maskę ochronną, która stanowi jeden z wymogów w obecnej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa.

Jolanta Kwaśniewska i jej zmiany wyglądu

Jolantę Kwaśniewską wielu ludzi postrzega, jako prawdziwy wzór kobiecości. Co więcej, mnóstwo Polaków uważa ją, za zdecydowanie najlepszą Pierwszą Damę, jaka towarzyszyła danemu prezydentowi polski podczas swojej kadencji.

Pani Jolanta zasłynęła przede wszystkim ze swojej niebanalnej wiedzy na temat stylu, a także dobrych manier, o których napisała nawet swoją książkę. Poza tym sama bardzo lubi eksperymentować w swoim wyglądzie.

Kiedyś bardzo poważnie zaskoczyła wielu ludzi podczas audycji Tu i Tam na antenie Meloradiaktórej gospodarzem jest słynna piosenkarka Kayah. Pojawiła się wówczas na antenie w całkowicie innym wyglądzie. Postanowiła pofarbować swoje włosy na kolor rudy, w którym prezentowała się równie znakomicie.

Mało kto zna wiek Jolanty Kwaśniewskiej. Małżonka Aleksandra Kwaśniewskiego urodziła się 3 czerwca 1955 roku, czyli obecnie ma 65 lat. Przez te wszystkie lata przechodziła wiele metamorfoz, i co ciekawe, każda z nich była trafna i bardzo udana.

Zobacz zdjęcie:

Jolanta Kwaśniewska
fot. Screen z portalu pudelek.pl, Jolanta Kwaśniewska z torebką Chanel buszuje przed świętami w sklepie z meblami (ZDJĘCIA), data publikacji 19.12.2020 rok

Jolanta Kwaśniewska wybrała się na zakupy do sklepu meblowego.

Jolanta Kwaśniewska
fot. Screen z portalu Pudelek.pl, Jolanta Kwaśniewska z torebką Chanel buszuje przed świętami w sklepie z meblami (ZDJĘCIA), data publikacji 19.12.2020 rok

Była Pierwsza Dama założyła bardzo gustowną kurtkę.

Jolanta Kwaśniewska
fot. Screen z portalu Pudelek.pl, Jolanta Kwaśniewska z torebką Chanel buszuje przed świętami w sklepie z meblami (ZDJĘCIA), data publikacji 19.12.2020 rok

Dobrała do niej torebkę firmy Chanel.

Artykułu polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pudelek.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl