Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jolanta Kwaśniewska była pierwszą dama w latach 1995-2005. Jak dziś wygląda jej życie?
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 20.11.2019 11:15

Jolanta Kwaśniewska była pierwszą dama w latach 1995-2005. Jak dziś wygląda jej życie?

Jolanta Kwaśniewska zdradziła, jak bardzo jej życie obecnie różni się od tego, które prowadziła jako pierwsza dama. Jak się okazuje, do wielu rzeczy trudno było przywyknąć, bo przeskok między nimi był ogromny. Żona byłego prezydenta opowiedziała, jak teraz funkcjonuje ich rodzina i ile rzeczy się zmieniło.

W programie Demakijaż prowadzonym przez Krzysztofa Ibisza była pierwsze dama opowiedziała o tym, jak czuje się teraz, po latach, porównując swoje życie do tego, które prowadziła, mieszkając w pałacu prezydenckim. Jolanta Kwaśniewska opowiedziała, jak to jest z dnia na dzień usunąć się w cień.

Jolanta Kwaśniewska 2019

Niemal piętnaście lat po zakończeniu prezydentury jej męża, Jolanta Kwaśniewska wspomina to, jak wyglądało kiedyś jej życie. Jako pierwsza dama miała wiele obowiązków, musiała też podporządkować im cały swój tryb życia. Po dziesięciu latach takiego funkcjonowania najprostsze codzienne czynności wydawały się wyzwaniami wymagającymi nadludzkiego wysiłku.

jolanta kwaśniewska

Opowiedziała o tym, jak zmieniło się jej życie po 2005 roku.

Jolanta Kwaśniewska dziś

Będąc przez 10 lat pierwszą damą, Jolanta Kwaśniewska czynnie brała udział w życiu publicznym. Jak powiedziała w programie Krzysztofa Ibisza Demakijaż, uważała, że osoba na jej stanowisku nie może „leżeć i pachnieć”, powinna czynnie angażować się w najważniejsze sprawy. Wówczas czynnie działała i inspirowała kobiety. Dzisiaj jej życie wygląda zupełnie inaczej. Kobieta nie ukrywa, że ten przeskok był bardzo trudny, zarówno dla niej, jak i dla męża. Nic dziwnego! Przez dziesięć lat ich życie było rozplanowane co do sekundy i przepełnione obowiązkami. Przejście od tego do spacerów w parku nie mogło być proste.

Co robi Jolanta Kwaśniewska?

Jolanta Kwaśniewska obecnie zajmuje się życiem rodzinnym, nie jest już często widywana w mediach. Ostatnio zrobiła wyjątek dla programu Demakijaż, w którym opowiedziała między innymi, o poświęceniach, które wymagało od niej życie jako pierwsza dama. Większość z nich dotyczyła córki, Aleksandry Kwaśniewskiej. Matka nie mogła być przy wszystkich ważnych wydarzeniach w jej życiu, ze względu na obowiązki związane z piastowanym przez męża urzędem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

jolanta kwaśniewska

Jolanta Kwaśniewska była inspiracją dla wszytskich kobiet.

jolanta kwaśniewska

Powrót do normalnego życia jest trudny, szczególnie kiedy przez dziesięć lat prowadziłaś je ten intensywne.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Katarzyna od 5 lat ciągle jest w ciąży i jest z tego dumna. „Nie rozumiem kobiet, które poprzestają na jednym dziecku”
  2. Dziewczyna w ciąży została rozszarpana przez psy. Znamy tragiczne szczegóły
  3. Piotr: „Każda trzydziecha wygląda inaczej w dniu ślubu, ale żadna korzystnie. To parodia”
  4. Małżeństwo odkryło, że za zepsutym kontaktem w ich domu kryje się tajemna skrytka. Zajrzeli do środka
  5. Wszyscy z komórkami zapłacą więcej. Już niebawem podwyżka cen
  6. Magda Gessler była w miejscowości Krzysztofa Jackowskiego, usłyszała i zobaczyła fatalne rzeczy. „Sekta diabelska”

źródła: viva.pl