Jolanta Kwaśniewska wraz z mężem przebywają poza granicami kraju. Były prezydent i pierwsza dama nie mogą wrócić do Polski. Aleksander Kwaśniewski podał niepokojące informacje w rozmowie z dziennikarką Faktu.  

Zamknięte granice to dla wielu rodaków ogromny problem. Mimo programu LOT do domu niektórzy Polacy wciąż nie mają możliwości powrotu do kraju. Okazuje się, że za granicą utknęła również Jolanta Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski. Gdzie znajduje się były prezydent wraz z żoną? Kiedy wrócą? To bardzo trudne komunikacyjnie – podkreśla Aleksander Kwaśniewski w rozmowie z Faktem

Jolanta Kwaśniewska utknęła za granicą

Jolanta Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski, przez epidemię koronawirusa nie mogą wrócić do Polski. Małżeństwo znalazło się w bardzo niekomfortowej sytuacji. Okazuje się, że kłopot z zarezerwowaniem biletu, zamknięte granice i korki na wjazdach do poszczególnych państw to problem, który dotknął również ich. Małżeństwo ma również inne powody do obaw. 

Niepokojące informacje w związku z przebywającymi poza granicami kraju Aleksandrem i Jolantą Kwaśniewską podał dziennik Fakt. Czego obawia się były prezydent i kiedy wraz z małżonką będzie mógł wrócić do Polski? Okazuje się, że wiele rzeczy stoi pod znakiem zapytania. 

  1. Wszyscy się w niej kochali. Dziś ciężko uwierzyć, że to ona, operacje plastyczne zniszczyły jej twarz
  2. Sytuacja jest poważna. Trwa dramat syna Katarzyny Dowbor i jego żony
  3. Dagmara Kaźmierska jest w szpitalu. „Królowa życia” ma pilny apel do fanów, pokazała zdjęcia

Koronawirus w Polsce: zamknięte granice

Zamknięte granice to ogromne utrudnienie dla Polaków, którzy próbują wrócić do kraju. Co na ten temat uważa były prezydent, który wraz z żoną utknął w szwajcarskich Alpach?

Zostałem uziemiony w górach w Szwajcarii. Miały być piękne marcowe narty, a mamy autokwarantannę. Wszystkie wydarzenia międzynarodowe – konferencje, spotkania wykłady są zawieszone – informuje były prezydent w Fakcie.

– Optymistycznie oceniano, że może w połowie maja wróci to do jako takiej normy, ale odwoływane są teraz także czerwcowe wydarzenia – komentuje w rozmowie z Faktem Aleksander Kwaśniewski. 

Okazuje się, że Jolanta Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski nie wiedzą, kiedy uda im się przedostać  z powrotem do kraju

– Myślimy o powrocie, ale póki co jest to bardzo trudne komunikacyjnie. Dajemy sobie czas na decyzję do końca marca – zdradza w Fakcie były prezydent. 

Ze słów Aleksandra Kwaśniewskiego wynika również, że kłopoty finansowe dotkną również jego rodzinę. Choć jak przyznał w rozmowie z tabloidem, nie obawia się bankructwa, nie ma wątpliwości, że ten rok będzie dla niego chudy. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Jolanta Kwasniewska
East News

Jolanta Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski przez epidemię koronawirusa nie mogą wrócić do kraju. Małżeństwo utknęło w Szwajcarii.

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Koronawirus może wrócić w przyszłym roku? Wirusolog tłumaczy
  2. 21-dniowy zakaz wychodzenia z domu w kolejnym kraju. Kto go złamie, tego biją i każą robić pompki
  3. Polska gwiazda jest w ciąży, pokazała zdjęcie. Znamy płeć dziecka i termin porodu
  4. Fryzjer zrobiła jej metamorfozę. Spojrzała na swoje włosy i wiedziała, że już nigdy nie popełni tego błędu
  5. Chińczycy wydali oświadczenie ws. hantawirusa wykrytego u zmarłego mężczyzny. Ich lekarze nie mają wątpliwości
  6. Bezdomny poprosił w restauracji o resztki jedzenia. Gości zamurowało słysząc odpowiedź kierownika

źródło: fakt.pl

Poprzedni artykułSą nowi wyleczeni. 5 osób z województwa lubelskiego wyszło ze szpitala z wynikiem ujemnym
Następny artykułCzy koty mogą pić mleko? Obalamy wszystkie mity
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.