Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jak wyglądała Jolanta Kwaśniewska kiedyś? Pierwsza Dama od zawsze była ikoną stylu
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 26.12.2019 16:50

Jak wyglądała Jolanta Kwaśniewska kiedyś? Pierwsza Dama od zawsze była ikoną stylu

jolanta kwaśniewska
screen z programu „De makijaż”/ instagram.com/prezydentpl

Jolanta Kwaśniewska kiedyś była równie piękna, co teraz! Już na początku swojej przygody ze światem polityki i mediów prezentowała się na światowym poziomie. Pierwsza dama od zawsze była ikoną stylu. Zobacz, jak zmieniała się Jolanta Kwaśniewska i jak prezentowała się w przeszłości. Przeszła niemałą metamorfozę, a czas się dla niej zatrzymał.

Jolanta Kwaśniewska stała się znana w całej Polsce, jako żona prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, który piastował urząd w latach 1995-2005. Polacy pokochali ją za jej społeczną aktywność, a także elokwencję i elegancki styl. Kwaśniewska kiedyś miała lekko inny styl, jednak zawsze prezentowała się na najwyższym poziomie. Na przestrzeni lat była pierwsza dama przeszła niemałą metamorfozę. Jesteście ciekawi, jak wyglądała w przeszłości? Możecie być zaskoczeni.

Jak wyglądała Jolanta Kwaśniewska kiedyś?

Jolanta Kwaśniewska jest ikoną nie tylko polskiej sceny politycznej, a również stylu. Jej stylizacje zawsze robiły wielkie wrażenie podczas oficjalnych wizyt, czy spotkań. Jolanta Kwaśniewska kiedyś miała długie włosy i nie stroniła od odważniejszych stylizacji pełnych kolorów. Wielkim zaskoczeniem dla wszystkich może być fakt, że w dzieciństwie prezydentowa przypominała bardziej chłopca i nikt by się nie spodziewał, że wyrośnie z niej tak piękna kobieta.

Dopiero pod koniec podstawówki przestałam być chłopczycą, zapuściłam włosy i zaczęłam nosić sukienki. Trochę mi jednak zajęło, zanim zrozumiałam nagłą zmianę u chłopców, którzy z podwórkowych kompanów stali się adoratorami – wyznała Pierwsza dama w wywiadzie z Galą.

Jolanta Kwaśniewska: styl

Kwaśniewska bez względu na pełnioną funkcję zawsze wyróżnia się idealnym wyczuciem stylu na tle innych kobiet świata polityki. Co więcej, była pierwsza dama jest wzorem dla wielu kobiet, które również tak jak ona chcą prezentować się zawsze elegancko. Jaki styl miała Jolanta Kwaśniewska? Od czasu swojego medialnego debiutu żona Aleksandra Kwaśniewskiego stawiała na klasyczne garsonki i eleganckie sukienki.

Ze względu na poważanie ludzi, jakie udało jej się zdobyć, stara się nie eksperymentować za bardzo w kwestii mody, toteż stawia na swoje sprawdzone metody. Kwaśniewska wybiera dłuższe sukienki, a jeżeli chodzi o kolorystykę, to stawia na stonowane odcienie bieli, czerni i szarości. Ubrania, jakie nosi Jolanta Kwaśniewska, zazwyczaj pochodzą od cenionych projektantów, a ich ceny bywają kosmiczne, jednak styl byłej pierwszej damy, jest a tyle klasyczny, że niemalże każda jej fanka może pozwolić sobie na odpowiedniki jej stylizacji.

Zobacz jak wyglądała Jolanta Kwaśniewska kiedyś:

Jolanta Kwaśniewska kiedyś

Kwaśniewska kiedyś miała długie włosy.

Jolanta Kwaśniewska kiedyś

W 1979 roku wyszła za mąż za Aleksandra Kwaśniewskiego.

Jolanta Kwaśniewska kiedyś

Jolanta Kwaśniewska w młodości.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Papuga wychowała się z psami i zachowuje się jak jeden z nich. Potrafi nawet szczekać
  2. Agnieszka Kotulanka w młodości. Aktorka była piękna i miała u stóp cały świat
  3. Żona Jurka Owsiaka wyjawiła, kto miał zastąpić go w WOŚP. Jej słowa są niezwykle poruszające
  4. Daniel Martyniuk się rozwodzi, koniec rodzinnej sielanki. „Fu** off z taką dziewczyną!”
  5. Młodzi chłopcy nie mają wstydu. Składają Roksanie Węgiel onieśmielające propozycje

źródło: gala.pl