Jolanta Kwaśniewska w szczerym wywiadzie. Była Pierwsza Dama zdradziła nieznane szczegóły ze swojego życia. Opowiedziała o tym, co czuła, gdy nagle została kobietą uwielbianą przez miliony Polaków i gdzie poznała swojego przyszłego męża.

Jolanta Kwaśniewska była gościem Krzysztofa Ibisza w programie Demakijaż. Była Pierwsza Dama po raz pierwszy opowiedziała o tym, jak poznała swojego ukochanego i jak wyglądały jej pierwsze chwile po wyborach prezydenckich. Jeszcze nigdy tak otwarcie nie mówiła o swojej prywatności.

Jak poznali się Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy?

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy poznali się na studiach. Była Pierwsza Dama po raz pierwszy zdradziła, jak wyglądało ich pierwsze spotkanie. Wpadli sobie w oko na zebraniu rady uczelnianej i już wtedy prezydent powiedział kolegom, że ożeni się z Jolantą! Nie wiedział, że jej serce krwawiło, bo właśnie rozstała się ze swoim chłopakiem.

jolanta kwaśniewska
fot. screen z programu Demakijaż

Ich pierwsza randka odbyła się na prywatce u znajomych i wtedy już oboje wiedzieli, że wyjdzie z tego coś więcej. W listopadzie Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy będą obchodzili już 40. rocznicę ślubu! Była Pierwsza Dama podkreśla, że w tym czasie udało jej się wiele dokonać, ale jest też bardzo dumna ze swojej córki Oli. Pomimo nastoletnich lat spędzonych w pałacu postała wrażliwą, ale też silną i niezależną kobietą.

Jolanta Kwaśniewska o przeszłości

Jolanta Kwaśniewska kibicowała mężowi w wyborach prezydenckich, ale nie wiedziała, że jej życie zmieni się z dnia na dzień. Już następnego dna po ogłoszeniu wyników pod ich domem zjawili się pracownicy BOR-u, którzy zablokowali niemal całą ulicę. Pierwsza Dama od razu wiedziała, że musi dobrze wykorzystać swoją nową funkcję.

– Powiedziałam: jestem oczami, uszami prezydenta, ponieważ on w bardzo wielu miejscach nie był i nie będzie, a ludzie otwierali przede mną serca. I myślałam, ile trzeba zrobić i ile można zrobić – mówiła Jolanta Kwaśniewska.

Jolanta Kwaśniewska
instagram.com/lukaszjemiol

Pierwsza Dama nie bała się spotkań z Polakami i jeździła po całym kraju. Dzięki swojej dobroci i pracowitości udało jej się założyć fundację Porozumienie bez barier, która wsparła już wiele potrzebujących osób.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ranking najbardziej wpływowych Polaków. Poseł i pisarka lepiej niż premier
  2. Wpadka w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Tego występu długo nie zapomnimy
  3. Kinga Rusin i Edyta Górniak pogodziły się na dobre? Odpowiedź na pytanie fana wszystko wyjaśnia
  4. Syn aktora TVP umarł mu na rękach. Chłopiec zmarł niedługo po narodzinach
  5. Brytyjczycy aż zamarli, kolejna potworna zdrada w rodzinie królewskiej ujawniona. Tragiczne losy kochanki
  6. Niestety, nie istnieje żaden skuteczny lek. O swojej nieuleczalnej chorobie Karolina Szostak dowiedziała się za późno
Poprzedni artykułSzczere wyznanie ginekologa. „Niektóre pacjentki doprowadzają nas do odruchów wymiotnych”
Następny artykułZnaki Zodiaku kobiet, które są najlepszymi kochankami. Potrafią omotać sobie faceta wokół palca
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.