Jolanta Kwaśniewska musi być w siódmym niebie. Jak się okazuje, podczas kwarantanny Aleksander Kwaśniewski przejął część obowiązków domowych i odciążył swoją żonę. Na łamach Faktu były prezydent postanowił zaapelować do wszystkich mężczyzn. Nie wyobrażam sobie, żeby w czasie tak długiej kwarantanny małżonkowie nie pomagali sobie w sprzątaniu, w praniu, w gotowaniu – stwierdził polityk.
 
Jolanta Kwaśniewska może być dumna z męża. Choć podział domowych obowiązków powinien być normą, niektórzy panowie wciąż uważają, że pranie, prasowanie, sprzątanie i gotowanie to rola kobiet. Tymczasem Aleksander Kwaśniewski postanowił dać mężczyznom złotą radę na udane małżeństwo. Jak się okazuje, były prezydent podczas kwarantanny nabył nowych umiejętności.
 
 
 
Jolanta Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski
 
Jolanta Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski są małżeństwem od ponad 40 lat, a więc były prezydent bardzo dobrze wie, o czym mówi. Polityk postanowił zaapelować do wszystkich mężów, by pomagali swoim żonom w codziennych obowiązkach i zdradził przepis na udany związek, szczególnie w czasie, kiedy jest się na siebie skazanym.
 
 
 
To czas, gdy nie da się żyć tylko po swojemu. Gdy wszystkie prace domowe spoczywają tylko na jednej stronie, czyli najczęściej na kobiecie, to musi doprowadzać do konfliktów – powiedział w rozmowie z Faktem.
 
Nie wyobrażam sobie, żeby w czasie tak długiej kwarantanny małżonkowie nie pomagali sobie w sprzątaniu, w praniu, w gotowaniu, w tych wszystkich obowiązkach, które zajmują przecież mnóstwo czasu – wyjaśnił Aleksander Kwaśniewski.
 
Były prezydent przyznał, że nie zawsze pałał się do domowych obowiązków, które częściej przejmowała Jolanta Kwaśniewska. Teraz jednak role się odwróciły.
Jolanta Kwaśniewska odciążona przez męża
 
Aleksander Kwaśniewski postanowił pomóc swojej żonie i przejąć niektóre obowiązki domowe. Były prezydent przyznał, że rozwinął wiele talentów.
 
– Okazuje się, że nauczenie się obsługiwania pralki czy suszarki to nie jest jakaś wielka filozofia, każdy mężczyzna może to zrobić. Prasować mi się owszem zdarzało w czasie wyjazdów zagranicznych, ale w czasie kwarantanny rozwinąłem moje talenty w dziedzinie prania, prasowania, maglowania – zwierzył się polityk.
 
Jolanta Kwaśniewska z pewnością jest zachwycona!
 
ZOBACZ ZDJĘCIE:
Jolanta Kwaśniewska
facebook.com/aleksander.kwasniewski

Aleksander Kwaśniewski i Jolanta Kwaśniewska są małżeństwem od przeszło 40 lat. Były prezydent zdradził przepis na udany związek.

ZOBACZ TEŻ:

źródło: fakt.pl
Poprzedni artykułNa zdjęciu ukrywa się dzika pantera. 85% osób poddaje się już po chwili szukania
Następny artykułLojalny kundelek przez trzy miesiące czekał na pana w szpitalu. Prawda była jednak bolesna
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.