Jolanta Kwaśniewska wypowiedziała się o stylu Agaty Dudy! Kreacje Pierwszej Damy są szeroko komentowane i wzbudzają olbrzymie zainteresowanie, nic dziwnego, że ten temat podjęła również jej poprzedniczka. Co na temat wyborów modowych żony obecnego prezydenta ma do powiedzenia Jolanta Kwaśniewska?

Była prezydentowa znana jest z wyczucia stylu i smaku. Z pewnością Jolanta Kwaśniewska zostanie zapamiętana jako jedna z najbardziej eleganckich Pierwszych Dam w historii polskiej prezydentury. Wydaje się, że dorównuje jej jedynie Agata Duda, która słynie z wyszukanych stylizacji!

Jolanta Kwaśniewska ocenia styl Agaty Dudy

Jolanta Kwaśniewska pochwaliła Agatę Dudę, a także jej sztab stylistów. Była Pierwsza Dama przyznała, że jej następczyni świetnie prezentuje się podczas oficjalnych wydarzeń. W rozmowie z agencją informacyjną Newseria przyznała:

Dwukrotnie widziałam panią Dudę w czasie przedprezydenckim. Uważam, że jej grono stylistów przygotowuje bardzo dobre stylizacje. Jeśli jeszcze jest marka, która ubiera panią prezydentową, to mogę tylko pozazdrościć – powiedziała Kwaśniewska agencji informacyjnej Newseria.

W niektórych kręgach Agata Duda porównywana jest do Claire Underwood, bohaterki popularnego serialu House of Cards. Pierwsza Dama, podobnie jak bohaterka serialu, słynie z wyszukanego stylu i niebanalnych stylizacji, wobec których trudno przejść obojętnie.

Wielokrotnie była chwalona za wyczucie stylu i klasę. Nic dziwnego, że jej wybory modowe zostały docenione również przez Jolantę Kwaśniewską. Każda kreacja Pierwszej Damy poddawana jest ocenom, ale jak na razie żona Andrzeja Dudy radzi sobie świetnie w kwestiach stylizacji i nie zdarzyła jej się jeszcze ani jedna modowa wpadka!

Jolanta Kwaśniewska jako ekspertka od stylu

Jolanta Kwaśniewska słynie z dobrego gustu i klasy. Kilka lat temu prowadziła swój autorski program na antenie TVN Style, zatytułowany Lekcja stylu. Ponadto wydała kilka książek na ten temat. Zawsze elegancka i dystyngowana była inspiracją dla wielu kobiet. Nawet wiele lat po zakończeniu kadencji Aleksandra Kwaśniewskiego, jego żona pozostaje autorytetem!

Obie panie słyną ze świetnego wyczucia stylu. Czyje kreacje bardziej przypadły wam do gustu — Agaty Dudy czy Aleksandry Kwaśniewskiej?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

jolanta kwaśniewska
instagram.com @pierwszadamarp

Jolanta Kwaśniewska uznawana jest za prawdziwą ikonę stylu.

jolanta kwaśniewska
instagram.com @pierwszadamarp

Pierwsza Dama zawsze zachwycała klasą i wdziękiem.

jolanta kwaśniewska
instagram.com @pierwszadamarp

Zawsze elegancka i dystyngowana, skupiała na sobie spojrzenia wszystkich.

jolanta kwaśniewska
instagram.com @prezydent_pl

Agata Duda także ma świetnie wyczucie stylu.

jolanta kwaśniewska
instagram.com @andrzejduda

Agata Duda ma w sobie mnóstwo szyku i elegancji.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Aktor „Młodych wilków” miał śmiertelnie pobić własną matkę. Wyszedł na wolność po 2 latach
  2. Jak się ubrać na komunię XXL? Poznaj świetne rozwiązania
  3. Syn Magdaleny Zawadzkiej to znany reżyser. Ma nazwisko po wybitnym ojcu
  4. Krystyna Feldman w młodości. „Babka z Kiepskich”, a może prawdziwa piękność?
  5. Jak się ubrać na komunię XXL? Poznaj świetne rozwiązania

źródło: zeberka.pl, info.newseria.pl