Jolanta Kwaśniewska doświadczyła ciężkich chwil po urodzeniu Oli. Pierwsza dama ma za sobą naprawdę wiele przeżyć, w które aż ciężko uwierzyć! Jak poradziła sobie z trudami wychowywania córki? 

Pierwsza dama ma za sobą wiele trudnych chwil — jej życie nie zawsze było usłane różami. Słynąca z klasy i elegancji Jolanta Kwaśniewska nie zawsze miała wystawne, ułożone życie. Po urodzeniu córki doświadczyła wielu trudów, z którymi zmaga się wiele kobiet. Aż trudno uwierzyć, jak postąpił jej mąż!

Jolanta Kwaśniewska – jej życie nie zawsze było kolorowe

Dziś ikona elegancji i stylu, kiedyś żyła tak samo, jak wielu innych Polaków w dość skromnych warunkach. Jolanta Kwaśniewska postanowiła podzielić się swoimi wspomnieniami czasów, w których była w ciąży z Aleksandrą. Choć dziś córka jest już dorosła, pierwsza dama doskonale pamięta czas tuż po jej narodzinach. Jak się okazało, nie było jej wcale lekko! 

Pierwsze mieszkanie Aleksandra Kwaśniewskiego i jego żony znajdowało się na warszawskim Ursynowie – zwykła kawalerka bez żadnych luksusów. Kiedy w 1981 roku urodziła im się córka, na sklepowych półkach panowały pustki i samo skompletowanie wyprawki graniczyło z cudem! Na szczęście Jolanta Kwaśniewska mogła liczyć na życzliwość sąsiadek. Jednak na tym nie skończyły się trudne chwile związane z ciążą.

Jolanta Kwaśniewska o urodzeniu Oli

Pierwsza dama zwierzyła się, że tuż po urodzeniu, mała Aleksandra Kwaśniewska nie chciała jeść i bez przerwy płakała. Przejęta młoda mama z powodu przepełnionej porodówki musiała leżeć na… szpitalnym korytarzu!

W dodatku Aleksander Kwaśniewski miał wyjątkowo niefortunne wyczucie czasu i gdy jego żona mogła już wyjść ze szpitala, on niespodziewanie zajął się sprzątaniem mieszkania. Jolanta Kwaśniewska przyznaje, że była wtedy na męża wściekła – w końcu to on miał odebrać ją z porodówki.

Na szczęście później mogła już liczyć na pełne wsparcie ukochanego, a także swoich rodziców, którzy przejęli opiekę nad małą Olą, gdy Jolanta musiała wrócić do pracy. Niezwykła relacja Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskiej może być inspiracją dla wielu – ich małżeństwo trwa już 40 lat i jest bardzo silne!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

jolanta kwaśniewska: emerytura
youtube.com @publicystykatvp

Życie Jolanty Kwaśniewskiej nie zawsze było usłane różami.