Jolanta Kwaśniewska podczas prezydentury swojego męża miała okazję poznać największe gwiazdy światowego formatu. Pierwsza Dama dwukrotnie spotkała się z Michaelem Jacksonem i opowiedziała szczerze o tym, jakie wrażenie wywarł na niej król popu.

Już kilka lat temu padły oskarżenia o molestowanie nieletnich przez Michaela Jacksona. To właśnie wtedy, w 2009 roku, Jolanta Kwaśniewska odniosła się do medialnej nagonki na artystę. Opowiedziała również o ich pierwszym spotkaniu. Przypomnijmy jej słowa w kontekście głośnego dokumentu Leaving Neverland, który zelektryzował opinię społeczną.

Co Jolanta Kwaśniewska powiedziała o Michaelu Jacksonie?

Głośny dokument Leaving Neverland odsłaniający mroczną stronę działalności Michaela Jacksona wzbudził w show-biznesie sporo kontrowersji. Przypomnijmy słowa Jolanty Kwaśniewskiej, która przed laty z czułością wypowiadała się o artyście na łamach Faktu po jego nagłej śmierci w 2009 roku.

– Spotykałam się z nim dwukrotnie. Raz spędziliśmy razem kilka godzin w domu dziecka na Nowogrodzkiej w Warszawie. To było niesamowite przeżycie. Pamiętam jak pod domem dziecka kłębił się tłum ludzi. Wszyscy przyszli, by zobaczyć króla popu. To był chyba jedyny moment, kiedy ludzie chcieli choć na moment znaleźć się w sierocińcu. On zaś spędził tam bardzo dużo czasu, pytał o każde dziecko – opowiedziała Jolanta Kwaśniewska na łamach Faktu.

Wypowiedź Jolanty Kwaśniewskiej po emisji głośnego dokumentu może wzbudzać skrajne emocje:

– Przyjechał z ogromną ilością prezentów i każdy wychowanek coś od niego otrzymał. Był takim Piotrusiem Panem, dużym dzieckiem, i taki pozostał do końca swoich dni. I dzieci były dla niego najważniejsze. Nie wierzę w te wszystkie oskarżenia o molestowanie seksualne. Jackson padł ofiarą ludzkiej zawiści. Ktoś chciał zarobić na nim wielkie pieniądze, wiedząc, że trudno będzie mu się bronić – dodaje Pierwsza Dama.

Skandalizujący dokument

Po głośnym dokumencie Leaving Neverland opinia na temat króla popu uległa zmianie. Największe rozgłośnie radiowe usunęły jego utwory z list przebojów i na nowo rozpoczęła się dyskusja na temat molestowania nieletnich. Światowe gwiazdy odniosły się do zarzutów stawianych pośmiertnie przeciwko Jacksonowi. Nagonka na Michaela Jacksona trwa od kilkunastu lat, a jego bulwersujące zarzuty dotyczące molestowania dzieci wywołały skandal obyczajowy zarówno kiedyś, jak i teraz.

Oskarżenia przybrały na sile po premierze dokumentu. Film odbił się szerokim echem i na nowo poruszył dyskusję na temat molestowania dzieci. Jak sądzicie, czy Pierwsza Dama zmieni swoją opinię na temat Jacksona po obejrzeniu kontrowersyjnego dokumentu?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

jolanta kwaśniewska
screen z youtube.com – Biuro Prasowe STO

Pierwsza Dama poznała króla popu kilka lat temu, podczas jego wizyty w Polsce.

jolanta kwaśniewska
facebook.com – Jolanta Kwaśniewska-Prezydentem POLSKI

Już kilka lat temu toczyła się medialna dyskusja dotycząca stawianych zarzutów przeciwko artyście. Wówczas Pierwsza Dama odniosła się do całej sprawy.

Jolanta Kwaśniewska
screen z filmu Leaving Neverland/ materiały prasowe HBO GO

Dokument Leaving Neverland wzbudził skrajne emocje.

jolanta kwaśniewska
kadr z filmu dokumentalnego Leaving Neverland

Jak sądzicie, czy pośmiertne oskarżenia mają sens?

jolanta kwaśniewska
instagram.com @michaeljackson

Michael Jackson był oskarżony o molestowanie nieletnich.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Młodziutka gwiazda TVP dostała astronomiczną kwotę za reklamę kosmetyków
  2. Anna Lewandowska nową prowadzącą w Dzień Dobry TVN. Jaki program poprowadzi?
  3. Agnieszka Woźniak-Starak o posiadaniu dzieci: „Nie jesteśmy maszynkami do rodzenia dzieci”
  4. Jak wyszczuplić twarz makijażem? Poznaj niezawodne tricki

źródło: fakt.pl, jastrzabpost.pl, muzyka.interia.pl