Jolanta Kwaśniewska w dzieciństwie zupełnie nie przypominała tej dystyngowanej damy, którą znamy dziś. Pierwsza Dama przyznała, że za czasów dzieciństwa była… chłopczycą! Mamy zdjęcie!

Byłą prezydentową znamy jako uosobienie szyku i klasy, jednak nie zawsze była taką elegantką. Dziś jest prawdziwym symbolem kobiecości i elegancji, jednak przyznaje, że kiedyś preferowała zupełnie inny styl. Jolanta Kwaśniewska w dzieciństwie wybierała spodnie i krótkie, chłopięce fryzury!

Jolanta Kwaśniewska w dzieciństwie

Pierwsza Dama zapisała się na kartach historii jako jedna z najbardziej szykownych kobiet w kraju. Jednak bez ogródek mówi, jaka była kiedyś: Jolanta Kwaśniewska w dzieciństwie prezentowała się jak mały chłopiec! 

– Dopiero pod koniec podstawówki przestałam być chłopczycą, zapuściłam włosy i zaczęłam nosić sukienki. Trochę mi jednak zajęło, zanim zrozumiałam nagłą zmianę u chłopców, którzy z podwórkowych kompanów stali się adoratorami – wyznała Pierwsza Dama w wywiadzie z Galą.

Pierwsza Dama jako dziecko

Na załączonym zdjęciu widzimy, jak siostry prezydentowej ubrane są w sukienki, a włosy mają przyozdobione wstążkami, natomiast mała Jolanta ma fryzurę na pazia i nosi spodenki! Siedzi najbliżej ukochanej mamy i opiera głowę… o ciupagę. To zabawne, że dziś znana z ogromnej elegancji Pierwsza Dama w przeszłości uwielbiała chłopięce ubrania i wygłupy. Lubiła zabawy z chłopakami na podwórku, a podobno, kiedy po raz pierwszy zdarzyło jej się włożyć sukienkę, chłopcy byli w naprawdę dużym szoku!

Jolanta Kwaśniewska często wspomina swoje dzieciństwo i ciepło rodzinnego domu.

– Kim chciałam być jako dziewczynka? Kim nie chciałam być! Najpierw strażakiem, potem marzyłam, by pracować w sklepie, być aktorką, wygrywałam wszystkie konkursy deklamacji i śpiewu, w jakich tylko mogłam uczestniczyć – wspomina w wywiadzie dla Gali, po czym dodaje – Chciałam też być pielęgniarką, lekarką, nauczycielką i tancerką. Ale życie potoczyło się zupełnie inaczej, barwniej, niż mogłam sobie wyobrazić.

Pierwsza Dama jest bardzo otwarta i chętnie mówi o tym, jaka była w młodości i dzieciństwie. Jej zdjęcie z najmłodszych lat mówi samo za siebie – zobaczcie, jaka urocza była Jolanta Kwaśniewska w dzieciństwie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

jolanta kwaśniewska
facebook.com/PierwszaDama.RP

Uwierzylibyście, że Jolanta Kwaśniewska w dzieciństwie była chłopczycą?

1
2
3
Poprzedni artykułMatka zabiła swojego niepełnosprawnego syna. Jej wytłumaczenie nie mieści się w głowie
Następny artykułJacek Rozenek czuje się lepiej. Aktor ma lada dzień wyjść ze szpitala
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.