Jolanta Kwaśniewska od lat uchodzi za jedną z najlepiej ubranych Polek. Jej stylizacje zachwyciły nas już wiele razy. Kobieta jest niekwestionowaną ikoną stylu! Na Instagramie pojawiły się zdjęcia, które tylko to potwierdzają. W stylizacji za kilka tysięcy złotych zrobiła wrażenie na fanach: Wspaniała kobieta z klasą.

Jolanta Kwaśniewska jest prawdziwą wyrocznią w kwestii stylu. Moda dla pań po 60 to jej specjalność! Dama niedawno wybrała się do jednego ze swoich ulubionych projektantów, Łukasza Jemioła. Ten ubrał ją w letnią, aczkolwiek elegancką stylizację, a afektami pochwalił się w mediach społecznościowych. 

Jolanta Kwaśniewska w drogiej stylizacji

Kobieta z klasą zawsze wygląda dobrze. Moda dla pań po 60. to niełatwy temat, Jolanta Kwaśniewska wie o tym najlepiej, dlatego regularnie odwiedza polskich projektantów. Tym razem gościła u Łukasza Jemioła, gdzie wybrała drogą kreację. Fani są zachwyceni.

– Na tę kobietę patrzy się z przyjemnością.

– Zawsze pięknie ubrana.

Była Pierwsza Dama, ma na sobie asymetryczną sukienkę MILO, którą można kupić w niższej cenie, obecnie wynosi ona 1 592,00 złotych. Do tego wybrała letnią torbę typu shopper za 1 290,00 zł, ze skórzanymi elementami. To nie pierwszy raz, gdy projektant gości u siebie Jolantę Kwaśniewska. Kobieta odwiedzała go już wiele razy, a niejednokrotnie towarzyszyła jej córka Aleksandra.

Moda dla pań po 60 w wydaniu Jolanty Kwaśniewskiej

Jolanta Kwaśniewska to już wzór dla dojrzałych kobiet. Była Pierwsza Dama inspiruje Polki od ponad dwudziestu lat. Krótkie włosy to nieodłączny element jej wizerunku. Co wybiera, aby wyglądać tak fantastycznie?

Od samego początku medialnej kariery nosi gustowne garsonki, kobiece sukienki i eleganckie płaszczyki. Obecnie Jolanta Kwaśniewska nie pojawia się w mediach tak często, jak kiedyś, jednak dzięki zdjęciom zamieszczanych przez Łukasza Jemioła wiemy, jak powinna wyglądać elegancka moda dla pań po 60.

Przede wszystkim była Pierwsza Dama wybiera dłuższe sukienki. W kwestii kolorów często wybiera bardziej stonowane odcienie, ale nie unika innych barw. Nie boi się też szarości i czerni. Tak dobiera makijaż i dodatki, aby wciąż wyglądać świeżo. Choć stylizacje są kosztowne, to efekt wydaje się warty swojej ceny. Spójrzcie tylko na te zdjęcia!

ZOBACZ ZDJĘCIA JOLANTY KWAŚNIEWSKIEJ:

Jolanta Kwaśniewska
instagram.com/lukaszjemiol/

Jolanta Kwaśniewska wybrała się do znanego projektanta.

Jolanta Kwaśniewska
instagram.com/lukaszjemiol/

Była Pierwsza Dama na zakupy zabiera córkę Aleksandrę.

Jolanta Kwaśniewska
instagram.com/lukaszjemiol/

Kobiety mają świetny gust.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  2. Edyta Górniak pokazała dom, w którym się wychowała. To ruina, gwiazda nie powstrzymała łez
  3. Natalia Klimas w ogniu krytyki! „Musiała wywalić brzuch, słabe” Gwiazda ostro odpowiedziała
  4. Aleksandra Kwaśniewska dostawała anonimy z pogróżkami. „Były tam teksty typu: twój ojciec jest mordercą”
  5. Cudowniejszej wiadomości o Elżbiecie Jaworowicz dzisiaj nie przeczytacie. Wielka tajemnica ujawniona
Poprzedni artykułMagda Steczkowska, siostra Justyny Steczkowskiej, przeszła metamorfozę! Zdecydowała się na odważną zmianę
Następny artykułEwa Chodakowska w żałobie. Bliska jej osoba zginęła w tragicznym wypadku motocyklowym
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.