Jolanta Kwaśniewska w młodości wyglądała naprawdę zdumiewająco. Nic dziwnego, że zdołała zawrócić w głowie przyszłemu prezydentowi Polski! Pierwsza Dama w długich włosach przypominała modelkę. Zobaczcie koniecznie zdjęcie z tamtego okresu. Gwarantujemy, że jej nie rozpoznacie!

Wielu Polaków uważa, że w Pałacu Prezydenckim ani wcześniej, ani później nie mieszkała tak wspaniała dama. Wyróżniała się nie tylko zaangażowaniem w życie społeczne i kulturalne kraju, lecz także elegancją i nienagannymi manierami. Czy Jolanta Kwaśniewska w młodości wyglądała równie szykownie, jak w czasie pełnienia przez jej męża funkcji prezydenta? Możecie się nieźle zdziwić. 

Jak wyglądała Pierwsza Dama w długich włosach?

Kiedy Aleksander Kwaśniewski został prezydentem, Pierwsza Dama nosiła długie włosy – sięgały jej aż za ramiona. Zgodnie z obowiązującą w latach 90. modą podkręcała końcówki i grzywkę na szczotce. Jednak w późniejszym czasie zaczęła preferować coraz krótsze fryzury. Jak wyglądała, zanim stała się osobą publiczną?

Jolanta Kwaśniewska w młodości nosiła bardzo długie i gęste loki, które wyglądały nie tylko efektownie, ale przede wszystkim niezwykle kobieco. Chociaż od wielu lat konsekwentnie farbuje włosy na intensywnie kasztanowe odcienie, jako dwudziestokilkuletnia kobieta wolała pozostawić je w naturalnym wydaniu. Na zdjęciu ślubnym pary prezydenckiej wyraźnie widać ciemny blond. 

Już wtedy Jolanta Kwaśniewska miała wyraźne wyczucie stylu. Chociaż w ówczesnej modzie ślubnej powoli zaczynały królować rozłożyste bezy, wybrała minimalistyczną sukienkę w stylu empire. 

Co robiła Jolanta Kwaśniewska w młodości?

Zanim Jolanta Kwaśniewska została Pierwszą Damą, imała się wielu zajęć. Pracowała m.in. w międzynarodowej firmie, która produkowała… sztuczną biżuterię. Ostatecznie zdecydowała się na rozpoczęcie własnej działalności, efektem czego została współwłaścicielką znanej agencji nieruchomości Royal Wilanów.

Niestety, Jolanta Kwaśniewska musiała zrezygnować z kierowania firmą na rzecz pełnienia obowiązków Pierwszej Damy. Co ciekawe, nie zdecydowała się sprzedać swoich udziałów. Jako prawdziwa bizneswoman, nie zamierzała pozostawić czegoś, na co tak ciężko pracowała przez lata. Z tego powodu na okres prezydentury Aleksandra Kwaśniewskiego firmą zajmował się zarząd powierniczy. 

Po zakończeniu funkcji Pierwszej Damy Jolanta Kwaśniewska postanowiła podzielić się z rodakami tym, czego nauczyła się jako żona prezydenta. Została zawodową ekspertką od stylu, a nawet zaczęła prowadzić własny program Lekcja stylu na kanale TVN Style. Opublikowała także dwa poradniki.

Jolanta Kwaśniewska w młodości wyglądała naprawdę niezwykle. Już wtedy wiedziała, jak się ubrać i uczesać, żeby zrobić na wszystkich wrażenie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

jolanta kwaśniewska w młodości
fot. screen z youtube.com fra3pl

Jolanta Kwaśniewska w młodości lubiła nosić długie włosy. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułTulia wejdzie do finału Eurowizji 2019? Polki awansowały w rankingu bukmacherów
Następny artykułCo kupić dziecku na komunię? Przedstawiamy 10 super pomysłów!
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.