Jolanta Kwaśniewska w ciąży przeszła prawdziwe chwile grozy. Pierwsza Dama miała poważny wypadek samochodowy, gdy była w dziewiątym miesiącu ciąży ze swoją córką, Aleksandrą. Jej auto zderzyło się z tirem. Na szczęście nikt nie ucierpiał, ale to zdarzenie mogło mieć tragiczne skutki. 

Aleksandra Kwaśniewska przyszła na świat 16 lutego 1981 roku, czyli trzy dni przed ustalonym terminem porodu. Chociaż urodziła się zdrowa i silna, cała rodzina drżała o jej zdrowie, a wszystko ze względu na wypadek, który przytrafił się jej mamie, Jolancie Kwaśniewskiej, gdy ta była w dziewiątym miesiącu ciąży. Co się wydarzyło?

Jolanta Kwaśniewska w ciąży miała wypadek

Jolanta Kwaśniewska w dziewiątym miesiącu ciąży, gdy zdarzył się wypadek. Jej Fiat 126p zderzył się z tirem. Cały prawy bok auta został zgnieciony. Wszyscy obawiali się o życie i zdrowie Pierwszej Damy, a także jej nienarodzonej córki, Aleksandry. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Jednak Aleksandra Kwaśniewska przyznała na łamach Wysokich Obcasów, że właśnie z tego powodu była strachliwym dzieckiem:

Odkąd pamiętam, zawsze miałam irracjonalny, nieuleczalny lęk o siebie i innych – wyznała dziennikarka. 

Aleksandra Kwaśniewska w wielu wywiadach powtarzała, że miała wspaniałe dzieciństwo, jednak zdarzało jej się budzić w środku nocy i miewać koszmary. Według niej ma to związek z wypadkiem, którego doświadczyła jeszcze przed narodzinami.

Jolanta Kwaśniewska o wypadku

Jolanta Kwaśniewska bardzo przeżyła wypadek, szczególnie, że nosiła w brzuchu Aleksandrę. Pierwsza Dama wyznała, że obawiała się o życie i zdrowie córki, ponieważ tuż po nieszczęsnej stłuczce przestała wyczuwać ruchy dziecka.

– By grudzień. Jechałam maluchem i najechała na mnie wielka ciężarówka. Prawie skasowała mój samochód. To było bardzo traumatyczne przeżycie – wyznała Pierwsza Dama w rozmowie z Party. 

Na szczęście ani mamie, ani dziecku nic się nie stało. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

jolanta kwaśniewska w ciąży
instagram.com @aleksandraleksandrowna

Aleksandra Kwaśniewska w wywiadzie dla Wysokich Obsasów przyznała, że jako dziecko bywała lękliwa. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułPies-gigant! Największy pies świata, który waży więcej niż dorosły mężczyzna
Następny artykułDorota Szelągowska jest szczęśliwa ze swoim mężem, Michałem. „Jak on mnie zachwyca”