Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jolanta Kwaśniewska zachwyciła stylizacją podczas zakupów w Lidlu
Karol Zaborowski
Karol Zaborowski 22.04.2021 14:06

Jolanta Kwaśniewska zachwyciła stylizacją podczas zakupów w Lidlu

jolanta kwaśniewska
fot. screen youtube.com/@ przeAmbitniPL

Jolanta Kwaśniewska przyłapana podczas zakupów w Lidlu. Była pierwsza dama zachwyciła swoją niezwykłą stylizacją.

Jolanta Kwaśniewska powoli wraca do formy, po tym, jak wraz z mężem przechorowała COVID-19. Była pierwsza dama zaraziła się podczas wyjazdu do Szwajcarii, który miał miejsce tuż przed Bożym Narodzeniem.

Choć początkowo wraz z mężem myślała, że to zwykłe przeziębienie, to szybko ich stan zdrowia zaczął się pogarszać. Na szczęście widać, że Jolanta Kwaśniewska czuje się o wiele lepiej. Niedawno została nawet przyłapana na zakupach w jednym z warszawskich Lidlów na Wilanowie.

Jolanta Kwaśniewska zachwyca podczas zakupów

Będąc osobą rozpoznawalną, trzeba bardzo uważać zarówno na swoje zachowanie, jak i wygląd. Szczególnie teraz, kiedy każdy z nas ma w kieszeni telefon z opcją robienia zdjęć oraz filmów, bardzo łatwo stać się obiektem internetowych żartów.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Wystarczyć może nawet niewielka wpadka, aby cały polski internet dosłownie o nas huczał. Jednak Jolanta Kwaśniewska doskonale zdaje sobie z tego sprawę, co widać nawet podczas zwykłych, codziennych zakupów.

Przez cały pobyt w sklepie była pierwsza dama miała maseczkę na twarzy, która prawidłowo zasłaniała usta oraz nos. Co więcej, przed wejściem do sklepu Jolanta Kwaśniewska zdezynfekowała swoje ręce, o czym niestety wiele osób zapomina.

Jednak największą uwagę zwrócił jej strój. Nie da się ukryć, że Jolanta Kwaśniewska ma bardzo dobre wyczucie stylu i raczej ciężko ją zobaczyć w jakiejś nietrafionej stylizacji.

Tym razem Jolanta Kwaśniewska postawiła na modny kardigan z torebką Louis Vuitton, która doskonale pasowała do całości. W internecie bardzo szybko pojawiły się zdjęcia zrobione przez paparazzi, a pod nimi można zobaczyć wiele pochlebnych komentarzy.

Super babeczka i jej naturalne zachowanie niech będzie wzorem do naśladowania innych sztucznych pań… Właśnie tak cudownych wzorów do naśladowania potrzeba innym. Pozdrawiam pozytywnie i życzę wszystkim swobody poruszania się i brania przykładu. Super – pisze jedna z internautek.

Pani jola była moją najlepszą pierwszą damą kultura szyk bezkonkurencyjna – czytamy.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: jastrzabpost.pl