Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jolanta Kwaśniewska zasłabła i trafiła do szpitala. Wypadek na zawsze odmienił jej małżeństwo
Martyna Pałka
Martyna Pałka 11.11.2023 20:18

Jolanta Kwaśniewska zasłabła i trafiła do szpitala. Wypadek na zawsze odmienił jej małżeństwo

Jolanta Kwaśniewska zasłabła i trafiła do szpitala
Jolanta Kwaśniewska zasłabła i trafiła do szpitala, fot. KAPIF

Jolanta Kwaśniewska jest jedną z najsłynniejszych Pierwszych Dam, a jej związek z Aleksandrem Kwaśniewskim stanowi dla wielu prawdziwy wzór do naśladowania. Teraz gwiazda otworzyła się na temat swojego małżeństwa i opowiedziała o wypadku, który wywrócił jej życie rodzinne do góry nogami.

Jolanta Kwaśniewska szczerze o związku z Aleksandrem Kwaśniewskim

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Jolanta Kwaśniewska i jej mąż stanowią jedno z najpiękniejszych małżeństw polskiego show-biznesu. Pomimo upływających lat para wciąż stanowi wzór prawdziwej miłości, a sami małżonkowie często dzielą się z mediami swoimi poradami na udany związek. Mówią wówczas o jego pielęgnacji oraz wprowadzaniu elementów zaskoczenia i pokonywaniu rutyny.

Okazało się jednak, że nie zawsze Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy tworzyli idealne małżeństwo. Niedawno była Pierwsza Dama wystąpiła w specjalnym podcaście “Jestem Kobietą”, prowadzonym przez jej córkę Aleksandrę Kwaśniewską. Podczas rozmowy opowiedziała ona o jednym z najtrudniejszych momentów swojego związku.

"Będą czystki". Aleksandra Kwaśniewska ostro o TVP, Danucie Holeckiej pójdzie w pięty? Zaczyna się robić gorąco

Jolanta Kwaśniewska opowiedziała o trudnej przeszłości

Sytuacja, o której opowiedziała gwiazda w najnowszym odcinku podcastu, dotyczyła okresu, kiedy pracowała w polsko-szwedzkiej firmie. Jolanta Kwaśniewska bardzo mocno skupiała się wówczas na swojej karierze, a to sprawiło, że odnosiła niemałe sukcesy oraz zarabiała więcej od swojego sławnego męża.

Niestety, mimo aktywnego życia zawodowego Pierwsza Dama musiała również wypełniać wszystkie obowiązki domowe tak, aby nie obciążać polityka. Taki podział zadań trwał przez bardzo długi czas, dopóki nie doszło do prawdziwej tragedii. W pewnym momencie Jolanta Kwaśniewska straciła przytomność i wylądowała w szpitalu.

Jolanta Kwaśniewska zdradza, jak wizyta w szpitalu odmieniła jej małżeństwo

Okazało się, że dopiero gorsze samopoczucie Pierwszej Damy oraz jej niespodziewana wizyta w szpitalu przyczyniły się do tego, że Aleksander Kwaśniewski wziął na swoje barki nieco więcej obowiązków domowych.

Dopiero jak zdarzył się taki wypadek, pamiętasz, że zasłabłam i trafiłam do szpitala, to wtedy tata po raz pierwszy wyprasował koszulę i od tego czasu powiedziałam: „Ty świetnie prasujesz koszule”.

Od tej pory były prezydent naszego kraju bardziej niż wcześniej angażował się w życie domowe i pomagał swojej żonie w obowiązkach. Teraz Jolanta Kwaśniewska przyznała w podcaście swojej córki, że właśnie ta nieszczęśliwa sytuacja poprawiła ich sytuację w domu i sprawiła, że małżonkowie nauczyli się współpracy.

Źródło: rozrywka.radiozet.pl