Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Niewiarygodne, ile lat ma Jolanta Pieńkowska. W ogóle nie wygląda na swój wiek
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 29.01.2021 12:50

Niewiarygodne, ile lat ma Jolanta Pieńkowska. W ogóle nie wygląda na swój wiek

jolanta pieńkowska
PHOTO: TRICOLORS/EAST

Jolanta Pieńkowska znana widzom ze swojej działalności w TVN zawsze zachwyca pięknem i niezawodnym przygotowaniem. Przez ostatni czas Pieńkowska wycofała się z pracy w mediach. Powróciła w lipcu w wielkim stylu. Aż trudno uwierzyć, że piękna prowadząca ma 56 lat.

Jolanta Pieńkowska od lat jest związana z TVN. Dziennikarka prowadziła Dzień dobry TVN, Miasto kobiet w TVN Style. Później przeniosła się do TVN 24, tam prowadziła wiadomości o świecie i Fakty z zagranicy. W 2019 roku całkowicie wycofała się z życia medialnego.

Jolanta Pieńkowska wiecznie młoda

Szlachetna uroda dziennikarki sprawia, że zawsze wygląda dobrze. Starannie umalowana i uczesana na wizji prezentuje się doskonale. Opanowany głos i świetna dynamika wypowiedzi jest być może konsekwencją lat młodości, w których Pieńkowska podjęła studia w warszawskiej szkole teatralnej.

Jolanta Pieńkowska obchodzi urodziny 20 listopada. Przyszła na świat w 1964 roku. Dziś dziennikarka ma 56 lat, trzeba jednak przyznać, że w ogóle tego po niej widać. Gwiazda TVN jednak nie dzieli się swoimi sposobami na tak piękny i młody wygląd. Pieńkowska zdecydowanie unika prywatnych wypowiedzi.

Dziennikarka wróciła do pracy w lipcu po rocznej przerwie. W 2019 zdecydowała się wziąć półroczny urlop, a później kolejny. W efekcie zaczęły pojawiać się pytania dotyczące jej powrotu.

Władzie stacji zapewniały, że Pieńkowska nadal jest pracownikiem TVN. Faktycznie w lipcu znów mogliśmy ją zobaczyć w TVN 24. Pieńkowska poprowadziła Fakty po południu.

Tajemnicze zniknięcie męża Jolanty Pieńkowskiej

Mąż Jolanty Pieńkowskiej to Leszek Czarnecki polski przedsiębiorca, inżynier, doktor nauk ekonomicznych, autor książek. Czarnecki skończył Harvard, Politechnikę Wrocławską i Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu.

Czarnecki bardzo umiejętnie kierował swoją drogę zawodową, jego ogromny majątek dał mu status miliardera. Niestety na przełomie lat 2018/2019 zrobiło się o nim głośno w mediach, a to za sprawą złożenia przez Czarneckiego zawiadomienia do prokuratury o popełnieniu przestępstwa przez byłego szefa KNF, Marka Chrzanowskiego.

Puls Biznesu pisał, że Jolanta Pieńkowska pomagała uciec mężowi za granicę. Okazało się, że grozi mu więzienie. Pojawiła się nawet informacja, że dziennikarka miała przewieźć ukochanego w bagażniku samochodu.

Wkrótce po tych wydarzeniach Pieńkowska wzięła urlop, a o jej mężu zrobiło się cicho. Ta podszyta niedomówieniami i bardzo niejasna historia zajęła media tylko na chwilę. Teraz 56-latka wróciła do pracy w TVN-ie, cieszy się sympatią widzów i uznaniem szefostwa. Wygląda na to, że wszystko wróciło do normy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

jolanta pieńkowska

Dziennikarka w ogóle nie wygląda na swój wiek.

jolanta pieńkowska

Dziennikarka na początku lat dwutysięcznych prowadziła Wiadomości.

jolanta pieńkowska

Dziennikarka długo była gospodynią Dzień dobry TVN.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: