Jolanta Rutowicz dziś nie jest obecna w polskim show-biznesie. Chociaż celebrytka kilka lat temu była rozpoznawalna w medialnym światku, słuch po niej zaginął. Niektórzy zastanawiają się, co stało się z barwną bohaterką programu Big Brother. Wiemy, gdzie mieszka i czym obecnie się zajmuje. Wiedzie bajeczne życie!

Jeszcze kilka lat temu w niektórych kręgach głośno było o Jolancie Rutowicz. Brała udział w jednej z edycji Big Brothera i z miejsca została uznana za jedną z najbardziej oryginalnych i charyzmatycznych uczestniczek programu. Jej charakterystyczne kruczoczarne włosy, kolorowe warkoczyki i jednorożec, który był z nią niemal wszędzie, wyróżniały ją z tłumu. Czy w ciągu lat bardzo się zmieniła?

Jolanta Rutowicz dziś

Jolanta Rutowicz szturmem wdarła się do polskiego show-biznesu, za sprawą udziału w czwartej edycji popularnego reality show Big Brother. Widzowie programu z pewnością pamiętają tę niebanalną postać. Uwielbiała kicz, mocną opaleniznę, wyzywające stroje z elementami lateksu i jednorożce.

Celebrytka wygrała czwartą edycję i otrzymała nagrodę pieniężną w wysokości 100 tysięcy złotych. Swoje pięć minut zyskała dzięki telewizji, jednak po udziale w programie słuch po niej zaginął. Niektórzy wielbiciele Rutowicz zastanawiają się, czym zajmuje się dzisiaj i jak rozwinęła się jej kariera.

Czym obecnie zajmuje się uczestniczka Big Brothera?

Jolanta Rutowicz wyjechała z Polski i mieszka obecnie w Stanach jednoczonych, gdzie rozwija swoją karierę w branży modelingowej. Postanowiła całkowicie zmienić swój wizerunek – zrezygnowała z czarnych włosów na rzecz koloru blond. Według portalu pomponik.pl Jola jest w szczęśliwym związku, jednak wybranek jej serca jest postacią anonimową. Laureatka Big Brothera wiedzie szczęśliwe życie na oceanem i jak na razie nie zamierza wracać do Polski. 

– Jola jest początkującą modelką. Współpracuje z najlepszymi fotografami. Ma na swoim koncie kilka ciekawych sesji, które były prezentowane nawet w czasopismach modowych – zdradził jeden z informatorów portalu pomponik.pl.

Według portalu Jola niechętnie mówi o przeszłości i udziale w telewizyjnym show. Podobno w Stanach chciała zacząć nowe życie, a przeszłość oddzieliła grubą kreską:

– Wiem, że nie chwali się udziałem w Big Brotherze przed nowymi znajomymi. Posługuje się pseudonimem. Chce od nowa zbudować sobie renomę i popularność – dodał. 

Kto wie – może Jola zdecyduje się jednak na powrót do kraju? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

jolanta rutowicz dziś
facebook.com/Jolanta-Rutowicz-

Jolanta Rutowicz dziś mieszka w Stanach Zjednoczonych.