Joszko Broda już po raz 11 został ojcem. Znany kompozytor i założyciel zespołu Rodzina Brodów pochwalił się, że po raz 11 został tatą. Nowiną podzielił się za pośrednictwem Instagrama, gdzie pokazał zdjęcie malutkiej córeczki. Sprawdź, kim jest Joszko Broda i dlaczego data urodzin córeczki jest dla niego szczególnie symboliczna. 

Już po raz 11 Joszko Broda został ojcem. Małżeństwo Brodów nie próżnuje i ciągle powiększa swoją już liczną rodzinę. 5 czerwca na świat przyszła ich córeczka. Muzyk pokazał urocze zdjęcie córeczki na Instagramie. Ta data nie jest przypadkowa i bardzo wiele dla nich znaczy. Jesteście ciekawi dlaczego?

Ile dzieci ma Joszko Broda?

Joszko Broda jako ojciec spełnia się w 100% i może pochwalić się naprawdę dużym potomstwem. Kilka dni temu na świat przyszło jego 11 dziecko. Jego żona Debora, 5 czerwca urodziła córeczkę, którą nazwali Antonina. Dlaczego data urodzin małej Tosi jest tak szczególna? Okazuje się, ze 5 czerwca 2019 roku przypadała 20 rocznica ich ślubu. To najpiękniejszy prezent, jaki mogli sobie wymarzyć. Szczęśliwi rodzice na łamach portalu Wirtualna Polska podzielili się emocjami, jakie im towarzysza  w tym szczególnym dla nich czasie.

– Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nasza rodzina się powiększyła! Czekaliśmy na to maleństwo i cieszymy się, że Antonina, jest już z nami! Jest to najlepszy prezent na 20. rocznicę ślubu, jaki mogliśmy sobie wymarzyć. Wiemy, że nasza codzienność będzie jeszcze bardziej inspirująca niż do tej pory, po 20 latach, mamy już opracowany dobry system, a dzieci pomagają sobie nawzajem, co jest dla nas ogromną wartością – powiedziała Debora Broda w rozmowie z WP.

Mała Antonina ma 10 rodzeństwa, dziesięciu braci i jedną siostrę: Jana (19 lat), Macieja (17), Tomasza (15), Mikołaja (13), Jeremiego (11), Iwona (10), Marię (9), Rocha (7), Józefa (5) i Piotra (1,5). Przyznajemy, że taka rodzinka robi wrażenie, szczególnie, że Joszko Broda ma dopiero 47 lat, a już 11 dzieci. 

Kim jest Joszko Broda?

Joszko Broda to polski muzyk, multiinstrumentalista, producent muzyczny i kompozytor. Zadebiutował na scenie zaledwie w wieku 4 lat, gdy występował w zespole swojego ojca. W liceum założył swój pierwszy zespół: Palinka. Współpracował w największymi nazwiskami polskiej muzyki m.in. zespołem Raz Dwa Trzy, Anną Marią Jopek, czy Wojciechem Waglewskim. 5 czerwca 1999 roku poślubił Deborę, z którą mają już 11 dzieci, i nic nie wskazuje na to, że to koniec ich przygód z rodzicielstwem. Jesteśmy pod wrażeniem takiego wyniku.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Jan Broszko
instagram.com/joszkobrodaofficial/

Jan Broszko doczekał się 11 dziecka.