Julia Dybowska: partner modelki to miliarder znany z miłosnych podbojów i ogromnego portfela. Odkąd związała się z nim, jej życie opływa w luksusy. Lata na luksusowe wakacje i nosi drogie kreacje. Z kim jest Julia Dybowska?

Julia Dybowska: partner instagramowej modelki to 58-letni miliarder z Teheranu, na co dzień mieszkający w Londynie. Razem wiodą iście królewskie życie. Nie wszystko jednak układa się idealnie. Julia zamieszkała z nim i jego… żoną. Jak cała trójka radzi sobie w tej sytuacji? 

Julia Dybowska: partner

Partner Julii Dybowskiej to 58-letni Robert Tchenguiz. Jego majątek szacuje się na cztery miliardy złotych. Jest dealerem papierów wartościowych. Od 2005 roku mężczyzna jest żonaty z Heather Bird, mają razem dwójkę dzieci. Para utrzymuje, że od wielu lat nie są razem, jednak ze względów finansowych formalnie wciąż są małżeństwem i mieszkają pod jednym dachem. Powodem rozstania miały być liczne zdrady Roberta i jego lekceważące podejście do życia rodzinnego. Kolejną kobietą w życiu miliardera jest Polka.

Zdesperowana kobieta zaprosiła do domu kamery telewizyjne BBC i opowiedziała o swoim koszmarze, jakim jest mieszkanie z nową partnerką męża. Julia i Robert zajmują trzy piętra budynku, Heather natomiast musi zadowolić się niewielkim pokojem z małą lodówką i kuchenką elektryczną. W wywiadzie dla Daily Mail przyznała, że często płacze w nocy.

Kim jest Julia Dybowska?

Julia Dybowska jest influencerką i insta-modelką. Na Instagramie ma niemal 400 tysięcy obserwujących. W ciągu kilku lat przeszła ogromną metamorfozę, przez co zyskała tytuł „żywej Barbie”. Wchodząc na jej profil, możemy przeczytać dewizę Julii: miarą sukcesu jest liczba wrogów.

Co robi Julia Dybowska?

Julia Dybowska na co dzień pokazuje zdjęcia ze swojego luksusowego życia. Przeglądając jej profil, możemy zauważyć, że na koncie ma już kilka współprac, jednak poziom jej życia znacznie wykracza poza możliwości większości influencerek, nawet tych dużo bardziej popularnych. Obecnie Julia Dybowska przebywa we Francji, gdzie relaksuje się na jachcie i spędza czas ze znajomymi. Za hotel, w którym przebywa, trzeba zapłacić około 10 tysięcy złotych za noc. 

ZOBACZ ZDJĘCIA JULII DYBOWSKIEJ:

Julia Dybowska: partner
instagram.com/juliadybowska

Julia Dybowska robi karierę na Instagramie.

Julia Dybowska: partner
instagram.com/juliadybowska

Insta-modelka związała się ze starszym miliarderem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Anna Mucha gwiazda „M jak Miłość” wylądowała w szpitalu! Niepokojący post aktorki
  2. Zygmunt Chajzer jest ze swoją żoną już 36 lat! Mama Filipa Chajzera to przepiękna kobieta
  3. Wycięcie żeber, powiększenie biustu i pośladków, to tylko część rzeczy, na które się zdecydowała. Ma w planach dalsze operacje
  4. Córka Marta Kaczyńska pogrążona w żałobie. Zmarła ważna dla niej osoba: „Spoczywaj w spokoju”
  5. Jaka fryzura na wesele jako gość? Postaw na prostotę i dziewczęcość

Źródło: pudelek.pl

Poprzedni artykułBezdomny, straszy pan daje spragnionemu psu wodę. Filmik wzrusza do łez
Następny artykułJak się ubrać do Francji? Poczuj się jak prawdziwa ikona stylu
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.