Klan Królikowskich od kilku miesięcy nie przestaje zadziwiać. Nie tak dawno dowiedzieliśmy się o niespodziewanym, choć wyjątkowo głośnym, ślubie Antoniego, najstarszego z synów zmarłego przed ponad rokiem aktora. Następnie w gronie świeżo upieczonych mężów znajdzie się Jan. Doniesienia wskazują jednak, że na ślubnym kobiercu stanie także córka Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej oraz jej zmarłego męża – 22-letnia Julia Królikowska.

Kto jest wybrakiem Julii Królikowskiej?

Według najnowszych informacji, do członków jednej z najbardziej rozpoznawalnych polskich rodzin dołączy wkrótce Kuba, będący na co dzień zawodnikiem sportowym. Warto wspomnieć, że parę różni aż 11 lat. Okazało się również, że Julka wyprzedzi swojego brata.

Ślub odbędzie się bowiem jutro, 11 września. Dowiadujemy się również, że informacja o zamążpójściu Królikowskiej pojawiła się już kilkanaście dni temu. Po dłuższym czasie ona i jej wybranek – Kuba Nowak, doczekali się w końcu realnego terminu wesela.

Jeszcze niedawno wszystko stanęło bowiem pod znakiem zapytania. 33-letni wybranek córki aktorów… przeszedł bowiem operację stopy. Mamy jednak nadzieję, że nie powstrzyma go to od aktywnego uczestnictwa w pierwszym tańcu, a sama uroczystość dojdzie do skutku (ku uciesze mamy, Małgorzaty, wielokrotnie wspominającej już o chęci powiększenia rodziny).

Źródło: Pudelek

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
    2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
    3. Nie żyje znana polska dziennikarka. Była reanimowana przez godzinę

Wydawca i redaktor sekcji Lifestyle. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl