Julia Wieniawa zdobyła już ogromną popularność, mimo że dotychczas wystąpiła w zaledwie trzech filmach. Już niedługo jednak jej filmografia znacznie się rozbuduje, gdyż piękna aktorka zagrała w horrorze. Kiedy nastąpi premiera? O czym będzie film? Znamy wszystkie szczegóły!

Julia Wieniawa jest najbardziej znana z roli w sitcomie Rodzinka.pl. Teraz jednak będziemy mogli ją poznać jako aktorkę w zupełnie nowej odsłonie. Celebrytka pojawi się w horrorze pod tytułem W lesie dziś nie zaśnie nikt. Jak poradzi sobie w nowym gatunku filmowym?

Julia Wieniawa w horrorze

Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska to dwie młode aktorki, które pojawią się w horrorze W lesie dziś nie zaśnie nikt. Film wyreżyserował Bartosz M. Kowalski, którego fabularny debiut Plac zabaw spotkał się z niemałą kontrowersją. Twórca jednak został doceniony i zdobył nagrodę dla najlepszego debiutanta 41. Festiwalu Filmowego w Gdyni za tę produkcję.

Julia Wieniawa zagra teraz główną rolę w kolejnym filmie Bartosza M. Kowalskiego. Reżyser pracował już z aktorką na planie serialu Zawsze warto. Julia Wieniawa zna swoją partnerkę na ekranie już z serialu Rodzinka.pl. Premiera filmu, w którym trójka połączy siły, jest planowana na 13 marca 2020 roku.

Julia Wieniawa
fot. instagram.com/juliawieniawa

O czym jest film W lesie dziś nie zaśnie nikt?

W lesie dziś nie zaśnie nikt opowiada historię grupy nastolatków na obozie offline. Młodzi ludzie mają się nauczyć spędzać czas z dala od komórek i komputerów. 

– Wspólna wędrówka po lasach nie zakończy się jednak tak, jak zaplanowali to organizatorzy – informuje portal filmweb.pl.

– Będą musieli zawalczyć o prawdziwe życie z czymś, czego nie widzieli nawet w najciemniejszych zakamarkach internetu. W obliczu czyhającego w lesie śmiertelnego niebezpieczeństwa odkryją, czym jest prawdziwa przyjaźń, miłość i poświęcenie.

Dystrybutor filmu, w którym wystąpi Julia Wieniawa, Next Film, natomiast podaje:

– W lesie dziś nie zaśnie nikt to slasher, więc widzowie mogą się spodziewać, że na ekranie polecą głowy i poleje się krew, a wielu bohaterów nie dotrwa do finału. Twórcy pod drapieżną otoczką puszczają oko do widza i z dystansem odnoszą się do otaczającej nas rzeczywistości, ironicznie komentując nastroje społeczne.

Julia Wieniawa podzieliła się wiadomością o swojej nowej roli w mediach społecznościowych. Jej fani i wielbiciele są z pewnością podekscytowani.

– Wow! Wielkie zaskoczenie! Nie mogę się doczekać, Julia, kiedy cię zobaczę w tej roli! Wygląda przerażająco — skomentowała internautka.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

julia wieniawa
fot. instagram.com @juliawieniawa

Julia Wieniawa wystąpi w horrorze.

ojciec julia wieniawa
fot. instagram.com @juliawieniawa

Aktorka niedługo pojawi się w zupełnie nowej roli!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skandal w fabryce samochodów. Żywe świnie wykorzystywano do testów zderzeniowych
  2. Anna Przybylska we wspomnieniach znanej aktorki. Gwiazda TVN we wzruszających słowach o zmarłej
  3. Nie żyje wybitna Polka. O jej śmierci poinformował Prezydent Andrzej Duda
  4. Panna młoda tuż przed ślubem spojrzała w lustro. Nie mogła uwierzyć, w to co widzi
  5. Mają trójkę dzieci i żyją z zasiłku. „Praca nie jest dla nas”
  6. Brytyjczycy aż zamarli, kolejna potworna zdrada w rodzinie królewskiej ujawniona. Tragiczne losy kochanki
  7. Niestety, nie istnieje żaden skuteczny lek. O swojej nieuleczalnej chorobie Karolina Szostak dowiedziała się za późno
Poprzedni artykułNajbardziej kryjący podkład. TOP 5 podkładów, które zakryją wszystkie niedoskonałości
Następny artykułAdoptowała dziewczynkę z zespołem Downa, której nikt nie chciał. Nagrała z nią film i wybuchła płaczem
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.