Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Julia Wieniawa odpowiada Krystynie Pawłowicz. „Należy współczuć takiej osobie”
Marta Kulik
Marta Kulik 07.09.2019 16:10

Julia Wieniawa odpowiada Krystynie Pawłowicz. „Należy współczuć takiej osobie”

julia wieniawa
fot. instagram.com @juliawieniawa

Julia Wieniawa zapytana o Krystynę Pawłowicz nie przebierała w słowach: Należy współczuć takiej osobie — powiedziała w rozmowie z portalem pomponik.pl. To jej odpowiedź na wpis posłanki, który ta zamieściła na Twitterze tuż po rozstaniu młodej gwiazdy z członkiem zespołu Afromental.

Julia Wieniawa należy do najbardziej popularnych gwiazd młodego pokolenia. Nie tylko nagrywa własne piosenki, ale także występuje w telewizyjnych i kinowych produkcjach, a jej głośnym rozstaniem z Aleksandrem Baronem zainteresowała się sama Krystyna Pawłowicz.

Julia Wieniawa ostro o Krystynie Pawłowicz

Po rozstaniu znanej pary posłanka w mediach społecznościowych dopytywała, czego dokonali oraz czym zasłużyli się Julia i Baron. Odpowiedzi udzielił jej sam Piotr Baron, ceniony saksofonista i tata Aleksandra. Tym razem jednak to Julia została zapytana, co sądzi o zachowaniu posłanki.

– Szczerze mówiąc, nie chcę tego komentować. Należy współczuć osobie, która wylewa jad w internecie na innych. Bardzo mi przykro. Co mnie zdziwiło, jest to jednak posłanka i ona ma czas czytać o mnie? […] i jeszcze miała na to chwilę, żeby o mnie napisać i komentować. No nie wiem… Pozdrawiam panią — powiedziała Julia Wieniawa.

Julia była wyraźnie zażenowana postawą Krystyny Pawłowicz, która jako wykształcona osoba z poselskim mandatem, powinna raczej zajmować się polityką, a nie życiem młodych gwiazd. Posłanka ma jednak wiele zainteresowań, czego dowiedzieć się można z jej konta na Twitterze.

Twitter Krystyny Pawłowicz

Twitter Krystyny Pawłowicz to miejsce, które zaskoczy każdego. Rezolutna posłanka bacznie śledzi nie tylko polską i międzynarodową scenę polityczną, ale też życie społeczne i kulturę. Chętnie zabiera głos w wielu sprawach, a jej wypowiedzi na temat feministek czy LGBT obraziły już miliony Polaków.

Kilka dni temu na Twitterze kobieta zwróciła się do Patryka Vegi, twórcy filmu Polityka, który umieścił w swojej produkcji postać kontrowersyjnej posłanki. Krystyna Pawłowicz poinformowała go, że jego film nie ma najlepszych recenzji i jest zwykłą chałą. Jakiś czas temu oświadczyła też, że zamierza wycofać się z polityki, ale nie zamierza zakończyć działalności w mediach społecznościowych. Będzie miała więcej czasu na śledzie życia gwiazd?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

JULIA WIENIAWA

Do Krystyny Pawłowicz dotarły wieści na temat rozstania Julii Wieniawy i Barona.

julia wieniawa

Gwiazda szczerze skomentowała zachowanie posłanki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Na praniu i prasowaniu można zarobić duże pieniądze, zdziwisz się jak prosto
  2. Syn Michała Koterskiego ma już 2 lata. Aktor pokazał urocze zdjęcie, „Moja największa miłość
  3. Michał Szpak powiedział, co naprawdę myśli o „The Voice Kids”. Będzie miał kłopoty?
  4. Polka zachwyciła świat w konkursie Miss Universe w 1958 roku. Alicja Bobrowska była barwną postacią PRL
  5. Ten chłopczyk został najmłodszym tatą świata. Pół roku po tym na jaw wyszła prawda, która zniszczyła mu życie
  6. Oskarżano ją o to, że była królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka

Źródło: pomponik.pl