Julia Wieniawa w ostatnim czasie nie schodzi z ust internautów, którzy dokładnie śledzą każdy jej krok. Młodziutka gwiazda cieszy się szerokim zainteresowaniem, nie tylko z powodu licznych talentów, dzięki którym bardzo szybko znalazła się na szczycie. Jej kariera, rozwijająca się w zawrotnym tempie stała się obiektem analiz jednego z tabloidów, który obliczył, ile 22-latka prawdopodobnie może miesięcznie zarabiać. Kwota ścina z nóg. 

Zarobki gwiazd zdecydowanie różnią się od regularnych pensji pracowników na etacie – to informacja oczywista nie od dziś. Jednak sumy, jakie prawdopodobnie spływają na konto Julii Wieniawy, mogą naprawdę zaskoczyć, biorąc pod uwagę, że gwiazda ma dopiero 22 lata. Tabloid podał możliwą kwotę jej miesięcznej pensji. 

Julia Wieniawa: zarobki 

Julia Wieniawa to 22-letnia kobieta, która swoją przygodę z aktorstwem rozpoczęła na deskach Teatru Muzycznego Roma. To właśnie tam stawiała swoje pierwszy kroki, które z czasem przerodziły się w prawdziwy bieg, doprowadzając ją do miejsca, w którym znajduje się obecnie. 

Kariera Julii Wieniawy rozwinęła się bardzo szybko. Nie wiedzieć kiedy z aktorki grającej drugoplanowe role, przerodziła się w prawdziwą gwiazdę. W ostatnim czasie mogliśmy ją podziwiać w filmie: Wszyscy moi przyjaciele nie żyją, gdzie zagrała Anastazję, jedną z głównych bohaterek. 

Ostatnio wzięła również udział w kampanii reklamowej marki Apart. Co więcej, Wieniawa jakiś czas temu ruszyła z własną marką odzieżową i kosmetyczną. Czy to nie wiele, jak na 22 lata? W związku z tak licznymi projektami, w jakie Julia Wieniawa została zaangażowana, Super Express postanowił przyjrzeć się bliżej jej zarobkom. 

Według tabloidu gwiazda w ubiegłym roku zarobiła aż 1,5 mln, co daje 125 tysięcy miesięcznie! Chyba tylko nieliczni mogą pochwalić się taką pensją. 

Julia Wieniawa ma powody do radości 

Młodziutka gwiazda bez wątpienia ma powody do radości, czemu niejednokrotnie dała wyraz na swoim oficjalnym profilu na Instagramie, który swoją drogą, również jest prawdziwą żyłą złota. 

To właśnie tam 22-latka regularnie dzieli się szczegółami ze swojego życia, które śledzi aż 2 mln użytkowników. Według portalu pomponik.pl Julia Wieniawa za post sponsorowany, który pojawi się na jej oficjalnym profilu, może otrzymać od 10 do nawet 50 tysięcy złotych. 

Według magazynu Forbes Women, aktorka jest jedną z najcenniejszych kobiecych marek osobistych. Wieniawa w rankingu uplasowała się na czwartym miejscu, a ma dopiero 22 lata. Co będzie za kilka kolejnych? Młoda gwiazda z pewnością nas zaskoczy. 

My życzymy, aby jej kariera rozwijała się tak, jak dotychczas, a nawet jeszcze lepiej. Najważniejsze jest to, by spełniać swoje marzenia i kroczyć ścieżką, która sprawia nam radość i daje uczucie spełnienia. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Super Express, pomponik.pl, Forbes 

 

 

 

Poprzedni artykułZacznie się już 15 stycznia. Wszyscy pełnoletni Polacy mogą się zgłosić, poinformował Dworczyk
Następny artykułSmutna historia mężczyzny, którego wychował wilk. Nie umiał chodzić, ani mówić
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.