Lelum.pl

TRICOLORS/East News

Pensja Julii Wieniawy. Miesięczne zarobki 22-latki porażają, niewyobrażalne kwoty

13 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Natalia Andrejuk

Julia Wieniawa ma zaledwie 22 lata, a jej kariera każdego dnia nabiera tempa. Młoda aktorka już teraz może pochwalić się ogromnymi sukcesami. Na jej konto co miesiąc wpływa fortuna. Jeden z tabloidów wyliczył, że może to być nawet 125 tys. zł.

Julia Wieniawa ma zaledwie 22 lata, a jej kariera każdego dnia nabiera tempa. Młoda aktorka już teraz może pochwalić się ogromnymi sukcesami. Na jej konto co miesiąc wpływa fortuna. Jeden z tabloidów wyliczył, że może to być nawet 125 tys. zł.

Julia Wieniawa nie tylko gra w serialach i filmach, ale też stworzyła dwie własne marki, nagrywa muzykę i zarabia na Instagramie. Nic dziwnego, że jej zarobki powiększają się z dnia na dzień.

Julia Wieniawa — miesięczne zarobki

Julia Wieniawa jest wyjątkowo zapracowaną 22-latką. Jednak jak widać ciężka praca zawsze popłaca, ponieważ aktorkę było stać na zakup nowego mieszkania wartego nawet 2 mln złotych.

Artystka stała się nową i świeżą twarzą ostatnich produkcji, które możemy oglądać zarówno na dużym, jak i tym małym ekranie. Trzeba przyznać, że jej nazwisko działa na niektórych jak magnes.

Ostatnio Julka wystąpiła w czarnej komedii, groteskowej produkcji która szybko stała się hitem platformy streamingowej Netflix. Oglądałyście? Ile mogła na nim zarobić? A na innych swoich projektach?

Super Express postanowił dokładniej przyjrzeć się zarobkom Julii Wieniawy i nieco je przeanalizować. Według tabloidu gwiazda co miesiąc otrzymuje nowe propozycje współprac. Można ją było zobaczyć w reklamie Apartu czy spocie Allegro. Tabloid obliczył, że w czasie pandemii Julia zarobiła co najmniej 1,5 miliona zł, a to w skali miesiąca daje 125 tys. zł.

Julia Wieniawa — ile bierze za dzień na planie?

Jak ustalił Super Express za jeden dzień na planie Zawsze warto Julka otrzymywała wynagrodzenie 5 tys. zł. Podobne stawki obowiązują w innych produkcjach, w których się pojawia.

Już samo zjawienie się na imprezie branżowej może być dla niej prawdziwą żyłką złota, za którą kasuje 50 tys. zł. Do tego wszystkiego doliczmy pieniądze za posty sponsorowane, które regularnie pojawiają się na jej Instagramie.

Szacuje się, że za jedno takie zdjęcie, na którym oznacza markę w mediach społecznościowych, aktorka może dostać od 10 do nawet 40 tys. zł. Robi wrażenie?

W ubiegłym roku celebrytka podpisała umowę z dużą firmą obuwniczą, a za kontrakt miała zgarnąć nawet pół miliona złotych. Kiedy kampania dobiegła końca, 22-latka otrzymała kolejną propozycję.

Do tego Julka ostatnio stała się właścicielką aż dwóch marek — kosmetycznej i odzieżowej. Obie coraz lepiej radzą sobie na rynku, budując swoją renomę.

Już dzisiaj ukaże się nowy „Forbes Women”, a w nim ranking najcenniejszych kobiecych marek osobistych. Jest mi przemiło oznajmić, że znalazłam się na 4. miejscu w zestawieniu „Top10”, gdzie wyróżniono niesamowite kobiety o wielkiej sile. Być w tak zacnym gronie jest dla mnie ogromnym zaszczytem, ale i pewnego rodzaju nagrodą. Czuję wdzięczność i wiatr w żaglach — pochwaliła się na Instgaramie.

Myślicie, że takie zarobki Julki są w Polsce możliwe? Czy jednak tabloid nieco się przeliczył w swoich szacunkach? Jedno jest pewne — Julka z pewnością na wszystko ciężko zapracowała. Nic dziwnego, że stać ją na trzy mieszkania

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: se.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Żona Mateusza Gesslera ukrywa się przed mediami. Teraz zdjęcie obiegło media, Edyta to prawdziwa piękność
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Nowe wieści o stanie zdrowia Marty Kubackiej. "Parametry diametralnie się poprawiają"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Nagły apel, Joanna Opozda prosi o pomoc, zwróciła się do wszystkich fanów. "Czasu jest niewiele"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Małgorzata Ostrowska-Królikowska podjęła radykalne kroki. Najpierw oświadczenie, teraz kolejna decyzja
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Nie żyje Sylwester Pawłowski. Związek Artystów Scen Polskich przekazał oficjalny komunikat
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Tomasz Komenda walczy ze śmiertelną chorobą? Anna Walter ujawniła przerażające informacje
Czytaj więcej >
Natalia Andrejuk

Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​[email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]