Julia Wieniawa, uczestniczka XI edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, nie mogła powstrzymać emocji po tym, jak usłyszała o decyzji Telewizji Polsat w związku z koronawirusem. Sytuacja w kraju jest bardzo napięta i każdy wdraża wszelkie środki ostrożności, aby zabezpieczyć zdrowie swoje i innych. Panująca pandemia wywróciła świat do góry nogami. 

Telewizja Polsat w związku z zagrożeniem epidemiologicznym w naszym kraju zdecydowała się podjąć pewne kroki, aby zmniejszyć ryzyko zachorowania większej ilości osób. Już ostatni odcinek Tańca z gwiazdami odbył się bez obecności widzów. Jednak brak publiczności w żaden sposób nie wpłynął na występujących uczestników. 

Julia Wieniawa zalana łzami przez decyzję Polsatu

Ostatni odcinek Tańca z gwiazdami powinien zostać w naszej pamięci na dłużej. Nie będziemy mieli okazji przez najbliższe miesiące obserwować zmagań gwiazd na parkiecie. Ze względu na zagrożenie koronawirusem Telewizja Polsat zdecydowała zawiesić emisje programu do jesieni.

Julia Wieniawa niezwykle emocjonalnie odebrała tę wiadomość. Zarówno ona jak i jej partner Stefano popierali podjęta decyzję. W szczególności Stefano, który pochodzi z Włoch, nie wyobraża sobie, by sytuacja w Polsce rozwinęła się do takich rozmiarów, jak w jego rodzinnym kraju. 

  1. Anna Jantar zginęła 40 lat temu. Piosenkarka mogłaby wciąż żyć, gdyby nie nieszczęśliwy przypadek
  2. Mamy przełom ws. koronawirusa? Naukowcy informują o skutecznym leku, jest znany od 70 lat
  3. Telefon jest największym siedliskiem bakterii. Niemal nikt nie wie, jak poprawnie go wyczyścić, a to bardzo źle

Julia Wieniawa postanowiła odnieść się do podjętej decyzji 

Po ostatnim odcinku Tańca z Gwiazdami Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino nagrali krótki filmik, na którym odnieśli się do zaistniałej sytuacji. Gwiazda była wyraźnie przejęta i nie mogła ukryć łez. Para podziękowała swoim widzom i fanom za kilka odcinków i wyraziła ogromne nadzieje na powtórne spotkanie jesienią. Wielokrotnie podkreślali, że zdrowie jest najważniejsze, zatem wszelkie środki ostrożności są jak najbardziej słuszne. 

-To jest bardzo słuszna decyzja. Cały dzień o tym rozmawialiśmy ze Stefano, że ten program powinien zostać odwołany – mówiła Julia Wieniawa na Instagramie.

-Tym bardziej ja o tym wiem, bo przeżywam to w moim kraju, gdzie są bardzo dramatyczne sytuacje i było troszeczkę lekceważąco bardzo długo. Więc mam nadzieję, że tu nie idzie to aż tak daleko – kontynuował dalej Stefano.

Miejmy nadzieję, że sytuacja w naszym kraju i na świecie niedługo się uspokoi i wszystko wróci do normy. Z niecierpliwością czekamy na jesień i nowe odcinki Tańca z gwiazdami.

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

Julia Wieniawa
instagram.com/juliawieniawa

Julia Wieniawa nie mogła powstrzymać łez, po tym jak usłyszała decyzje Polsatu w związku z emisją Tańca z gwiazdami. 

Julia Wieniawa
instagram.com/juliawieniawa

Julia Wieniawa była rozemocjonowana, jednak zgadza się z podjętą decyzją o zawieszeniu programu do jesieni. 

Julia Wieniawa
instagram.com/juliawieniawa

Partner Wieniawy, Stefano Terrazzino również popiera słuszność tej decyzji. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zadanie dla dzieci, którego dorośli nie są w stanie rozwiązać. Nieliczni wpadają na dobrą odpowiedź
  2. Koronawirus: ile wraca się do zdrowia po zakażeniu? Ekspert WHO wyjaśnia
  3. „Taniec z Gwiazdami” anulowany. Wiemy, kiedy wróci, wyjątkowa sytuacja spowodowana zagrożeniem

Źródło: pudelek.pl, instagram.com

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.