Julia Wieniawa wzięła udział w kampanii Stradivariusa – popularnej sieciówki. Do kampanii zostały zaproszone influencerki z całego świata. Aktorka dostała za reklamę sporą kwotę. 

Julia Wieniawa od kilku lat rządzi polskim show-biznesem. Zaczynała od serialu Rodzinka.pl, po czym, po głośnym związku z aktorem, Antkiem Królikowskim, zaczęła osiągać coraz większe sukcesy. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 2 mln. odbiorców. Wieniawa zagrała w kilku serialach i filmach. Zajęła również drugie miejsce w programie Taniec z Gwiazdami

Julia Wieniawa w reklamie Stradivariusa

Dwa dni temu, młoda aktorka poinformowała swoich fanów o najnowszej kampanii Stradivariusa. Julia Wieniawa wzięła w niej udział wraz z innymi influencerkami z całego świata. 

Już jest! Globalna kampania Stradivarius. Cieszę się, że mogę uczestniczyć w tym projekcie wraz z dziewczynami z całego świata. #VARIUS to ruch społeczny, który podkreśla to, że wszyscy jesteśmy różnorodni i nie zgadzamy się na szufladkowanie. Bądźmy sobą i róbmy zawsze to co czujemy – napisała na Instagramie Wieniawa.

To nie są jedyne sukcesy Julii Wieniawy. Ostatnio wzięła udział w produkcji Wszyscy moi przyjaciele nie żyją w reżyserii Jana Belcla. Wcieliła się tam w jedną z głównych ról. Film opowiada o grupie nastolatków, których podczas nocy Sylwestrowej spotyka seria niefortunnych zdarzeń.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Duża popularność Julii Wieniawy sprawia, że jest ona interesująca nie tylko dla reżyserów castingu, ale także dla marek w Polsce i na świecie. Wieniawa była twarzą wielu marek modowych i kosmetycznych.

Julia Wieniawa – ile zarobiła za reklamę?

Portal Plotek ustalił, ile influencerka zarobi na reklamie Stradivariusa. Okazało się, że wysokość stawki wiąże się z dużymi zasięgami popularnej aktorki. 

Julia Wieniawa nie jest znana za granicą, w kampanii występuje jako modelka. O jej kontrakcie zadecydowały duże zasięgi w internecie. Poza tym to jest zasięg globalny, obejmuje wiele pól eksploatacji i wiele krajów, stąd ta kwota 500 tysięcy za kampanię – wyjawił Plotkowi informator z branży reklamowej.

Julia Wieniawa jest również właścicielką dwóch marek. Jusee Cosmetics – czyli marki kosmetycznej, która skupia się na kosmetykach o wegańskich formułach. Oraz Lemiss – czyli marka ubraniowa. Lemiss sprzedaje minimalistyczne stroje do jogi.

Młodej aktorce życzymy jeszcze większych sukcesów!

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz ⚡️ (@juliawieniawa)

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: plotek.pl