Julia Wieniawa pokazała się w kurtce za 9 tys. złotych. Zdjęcia ze śnieżnych Tatr wprawiły fanki w osłupienie. Uwagę przyciągają również neonowe śniegowce. Czy każda z nas może sobie na takie pozwolić?

Julia Wieniawa udała się na zasłużony odpoczynek w góry. Na Instagramie regularnie dodaje zdjęcia ze śnieżnych Tatr, a na wyjazd udała się ze swoją nową miłością, czyli Nikodemem Rozbickim. Fanki od razu zaczęły wypytywać o kurtkę, a jej cena zwaliła ich z nóg.

Julia Wieniawa w kurtce za 9 tys.

Puchowa kurtka, którą ma na sobie Julia Wieniawa ma ciekawy i oryginalny wzór. Jednocześnie wygląda na bardzo ciepłą i z pewnością idealnie sprawdza się na podobne wyjazdy w góry.

Fankom aktorki od razu rzuciła się w oczy. Niektóre zamarzyły, żeby mieć ją u siebie w szafie, jednak rzeczywistość od razu ściągnęła je z powrotem na ziemię. To model od Khrisjoy, który w reguralnej cenie kosztuje bagatela 8 929,00 złotych!

Na szczęście firma wyciąga do potencjalnych nabywczyń rękę i zaoferowała promocję. Teraz można ją dostać w sporej obniżce. Na stronie vitkac.com aktualnie kupicie ją za 5 357,40  złotych. Skusicie się?

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Na nogach piosenkarki było również dostrzec równie ciekawe buty w neonowym odcieniu żółci. Na szczęście na taki model może pozwolić sobie więcej z nas, ponieważ Śniegowce MOON BOOT CL. JS NEON kosztują około 400 złotych. Trzeba przyznać, że świetnie komponują się z kurtką!

Zakochana Julia Wieniawa

Piękny i drogi strój Julii Wieniawy to nic w porównaniu do uczucia, które jej towarzyszy w trakcie ferii zimowych. Popularna aktorka od jakiegoś czasu jest w związku z kolegą po fachu Nikodemem Rozbickim, który towarzyszy jej w trakcie zimowego wypoczynku. Para regularnie zamieszcza fotografie z wyjazdu, przez co mogliśmy się dowiedzieć kilku szczegółów.

Obecnie młoda para aktorów przebywa w Zakopanem, skąd dzielą się z fanami mnóstwem zdjęć. Niektóre widoki na Tatry wprost zapierają dech w piersiach. Co najważniejsze, dopisuje im pogoda, bez której żaden wyjazd nie byłyby tak udany. W ostatnim czasie Julia Wieniawa może mówić o naprawdę wspaniałych chwilach.

Nie dość, że w jej życiu zagościł nowy mężczyzna, w którym jest zakochana po uszy, to jeszcze miała przyjemność pochwalić się nowym apartamentem, na Warszawskim Żoliborzu, który zakupiła w tamtym roku za cenę dwóch milionów złotych. Aktorka naprawdę może mówić o nie byle jakim powodzeniu w życiu.

Co więcej, całkiem niedawno na jaw wyszły zarobki młodej artystki. Suma dosłownie przyprawia o zawrót głowy. Więcej na ten temat przeczytacie, klikając >tutaj<. Lepiej mocno się czegoś przytrzymajcie.

Zobacz zdjęcia:

Julia Wieniawa
fot. instagram.com/juliawieniawa

Julia Wieniawa wyjechała na urlop do Zakopanego.

Julia Wieniawa
fot. instagram.com/juliawieniawa
Julia Wieniawa
fot. sportofino.com

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: party.pl

Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl