Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Julia Wieniawa o życiu: „Żyję w złotej klatce, obstawiona kontraktami reklamowymi i komercyjnymi produkcjami”
Marta Kulik
Marta Kulik 26.08.2019 18:30

Julia Wieniawa o życiu: „Żyję w złotej klatce, obstawiona kontraktami reklamowymi i komercyjnymi produkcjami”

julia wieniawa
fot. instagram.com @juliawieniawa

Julia Wieniawa odniosła ogromny sukces i jest jedną z najlepiej zarabiających młodych gwiazd w Polsce. Okazuje się, że nie wszystko wygląda, tak jakby tego chciała. W gorzkich słowach wypowiedziała się na temat swojego życia: Żyję w złotej klatce, obstawiona kontraktami reklamowymi i komercyjnymi produkcjami — mówiła dla magazynu Party.

Julia Wieniawa wcale nie ma idealnego życia. Młoda gwiazda ma wiele marzeń, które mogą nigdy nie zostać spełnione. Poza tym, przez pracę cierpi jej życie prywatne. Julia nie może pozwolić sobie na spontaniczność tak jak jej rówieśnicy. O swoich problemach opowiedziała w jednym z ostatnich wywiadów. Jak sobie radzi?

Julia Wieniawa: kariera

Wiele osób zazdrości Julii spektakularnej kariery. Po tym, jak zyskała rozpoznawalność dzięki serialowi TVP Rodzinka.pl, zyskała sympatię nastolatków, którzy swoje zainteresowanie pokazali też na Instagramie. Obecnie Julię obserwuje 1,3 miliona internautów, a to sprawia, że wielkie marki chętnie płacą jej za reklamę. Okazuje się, że to duża przeszkoda w karierze aktorskiej.

-Nie każdy reżyser chce, bym u niego grała. Niektórzy mnie trochę szufladkują i muszę z tym walczyć. Teraz żyję w takiej złotej klatce, obstawiona kontraktami reklamowymi i komercyjnymi produkcjami. I wszystko z pozoru wygląda super, ale właśnie to blokuje mi możliwość zagrania w poważnym filmie. Wielu reżyserów patrzy na mnie przez pryzmat celebryctwa i show-biznesu – mówiła w rozmowie z Party.

Gwiazda dodała, że przez działalność w mediach społecznościowych musi o wiele bardziej starać się w pracy. Na planach filmów i seriali daje z siebie wszystko, aby udowodnić, że warto jej powierzyć duże i odpowiedzialne role.

Julia Wieniawa: zarobki nie wynagrodzą jej utraty wolności

Julia Wieniawa zarabia ogromne pieniądze, ale odbija się to także na jej życiu prywatnym. Nie dość, że nie może liczyć na poważne role, to jeszcze zmaga się z popularnością, która uniemożliwia jej normalne życie. Każde jej wyjście wiąże się z obecnością fotoreporterów, którzy tylko czekają na wpadkę. To sprawia, że gwiazda z coraz większą niechęcią pojawia się na ściankach.

Od dwóch miesięcy nie byłam na żadnej większej imprezie, nie pozowałam na ściankach, nawet nie ma moich zdjęć paparazzi, bo mało wychodzę. Odcięłam się od tego, a jednak cały czas powstają o mnie dziwne teksty — mówiła dla Party.

Po rozstaniu z Aleksandrem Baronem Julia jeszcze bardziej chce skupić się na karierze. Choć w młodym wieku bardzo dużo pracuje i może prowadzić luksusowe życie, to chciałaby osiągać jeszcze większe sukcesy.

ZOBACZ ZDJĘCIA JULII WIENIAWY:

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa czuje się ograniczona przez swoją działalność na Instagramie.

Julia Wieniawa

Gwiazda chciałaby otrzymywać więcej poważnych ról.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić
  2. Żona Piotra Kraśki zazdrosna o Edytę Górniak? Ich drogi znów się przetną
  3. Piotr Woźniak-Starak przed śmiercią miał kupić żonie apartament w Nowym Jorku. „SE” podaje milionowe kwoty
  4. Żałoba księcia Harrego. Jego najlepszy przyjaciel popełnił samobójstwo: „To był dla niego szok”
  5. Na chwilę przed tragedią w łodzi Staraka oprócz tajemniczej Ewy był ktoś jeszcze. Na jaw wychodzą nowe fakty
  6. Zuzia dostała zaproszenie na ślub. Znalazła w nim kartkę z żądaniami pary młodej i aż się w niej zagotowało

Źródła: Party, pudelek.pl