Julia Wieniawa opublikować na platformie TikTok nieocenzurowanego nagrania z jacuzzi, w którym siedzi ze swoją koleżanką. Na nagraniu padły mocne słowa, których nikt się po gwieździe nie spodziewał. Zobaczcie sami.

Julia Wieniawa to chyba największa gwiazda młodego pokolenia. Aktorka i piosenkarka, która nie stroni od upubliczniania swojego życia w mediach społecznościowych, jest naśladowana przez wiele osób. Najnowsze wideo trafiło na profil artystki na TikToku.

Julia Wieniawa w jacuzzi 

Julia Wieniawa uwielbia udzielać się w mediach społecznościowych. Na samej platformie TikTok obserwuje ją aż ponad 500 tysięcy ludzi. Gwiazda publikuje tam śmieszne lub kreatywne filmiki, które podobają się wielu osobom.  

Piosenkarka kilka dni temu postanowiła opublikować również nagranie z jacuzzi, w którym przebywa ze swoją koleżanką. W tle został podłożony dźwięk innej osoby, która nie omieszkała użyć kilku niekulturalnych i wulgarnych słów. Artystka najwidoczniej cały pomysł uznała za zabawny, a pod zdjęciem napisała, że nie ma zamiaru wyjść z jacuzzi. 

  1. Łukasz Szumowski wyjawił prawdę. Podał kluczową informację dla Polski
  2. Właśnie dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. Śmierć nadeszła nagle, gwiazda TVP poinformowała o stracie najbliższej osoby
  3. Używasz jednej popularnej przyprawy? Może obciąża wątrobę i nerki

Aktorka daje zły przykład innym

Julia Wieniawa jest wzorem do naśladowania dla wielu młodych osób. Po zobaczeniu filmiku internauci zaczęli wychwalać filmik i zazdrościć jej czasu spędzonego w basenie. Wielu z nich zapowiedziało także zakup podobnego jacuzzi. 

Nie jest to jedyny filmik, który nie daje zbyt dobrego przykładu dla młodzieży. W sieci krążyło również nagranie Basi Kurdej-Szatan, które miało pomóc osobom, których dotyczy przemoc domowa. Wieniawa także wzięła w nim udział, co nie okazało się najlepszym pomysłem. 

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

@juliawieniawaMy stad nie wychodzimy ????♬ Original Sound – Unknown

Julia Wieniawa opublikowała nieocenzurowane wideo. 

Julia wieniawa
Fot. tiktok.com/juliawieniawa

Aktorka wzbudziła nagraniem dużo kontrowersji. 

julia wieniawa
Fot. screenshot Party, YouTube

Młodzież chce naśladować młodą gwiazdę. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Koniec obowiązku noszenia maseczek. Rząd właśnie zniósł kolejne obostrzenia, co się zmieni?
  2. Nowy głos ws. 1000+ na wakacje. „Bon powinni otrzymać wszyscy Polacy”
  3. Matka zrobiła własnemu dziecku niewybaczalną rzecz. Maleństwo cudem przeżyło
  4. Młoda dziewczyna kupiła bezdomnemu obiad. Wręczył jej kartkę, przez którą zupełnie ją zatkało
  5. Żona kandydata na prezydenta jest w ciąży. Cudowna wiadomość, tata pęka z dumy
  6. TVP naraziło życie i zdrowie innych? Skandaliczne zachowanie podczas jednej z transmisji wstrząsnęło opinią publiczną

Źródło: tiktok.com 

Poprzedni artykułPilny apel Rossmanna do wszystkich klientów. Gigantyczne oszustwo
Następny artykułPodobnej promocji jeszcze nigdy nie było. Biedronka zachwyci wszystkich Polaków
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.