Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Julia Wieniawa: Antek Królikowski czy to koniec wielkiej miłości? Fani są zrozpaczeni
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 24.12.2018 15:26

Julia Wieniawa: Antek Królikowski czy to koniec wielkiej miłości? Fani są zrozpaczeni

Julia Wieniawa: Antek Królikowski czy to koniec wielkiej miłości? Fani są zrozpaczeni
fot. instagram.com @antek.krolikowski

Julia Wieniawa: Antek Królikowski rozstał się z aktorką? Fani są zrozpaczeni. Już od jakiegoś czasu w mediach pojawiają się spekulacje, że między parą nie układa się najlepiej. Wydawało się, że Wieniawa i Królikowski tworzą duet, którego nic nie zatrzyma. Aż do wczoraj…

Julia Wieniawa i Antek Królikowski: te dwa nazwiska od kilku tygodni rozpalały opinię publiczną. Szczególnie że oboje nabrali wody w usta i nie zdradzili się przed nikim, czy są razem, czy jednak ich związek się zakończył. Jednak wczoraj wydarzyło się coś, co ostatecznie położyło kres wszelkim spekulacjom. Co to takiego? Czyżby plotki o rozstaniu były przesadzone? A może wręcz przeciwnie?

Kim jest Julia Wieniawa?

Julia Wieniawa-Narkiewicz to polska aktorka i piosenkarka. Wieniawa przyszła na świat 23 grudnia 1998 roku. Debiutowała w Warsztatowej Akademii Musicalowej w Teatrze Muzycznym Roma. Przełom w karierze Julii nastąpił w 2012 roku, kiedy dołączyła do obsady serialu Rodzinka.pl, dzięki czemu zyskała ogólnopolską sławę.

Julia Wieniawa: Antek Królikowski kim jest?

Urodzony 17 lutego 1989 w Łodzi Antoni Królikowski pochodzi ze znanej aktorskiej rodziny. Jest najstarszym z pięciorga dzieci Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego i to po sławnych rodzicach odziedziczył zainteresowanie kinem. Grał w wielu polskich filmach i serialach.

Julia Wieniawa i Antek Królikowski. Historia miłości

Julia Wieniawa i Antoni Królikowski oficjalnie rozpoczęli swój związek w 2017 roku. Para chętnie publikowała wspólne zdjęcia w serwisach społecznościowych. Nieco kontrowersji budziła jedynie ich różnica wieku, wynosząca dziewięć lat. Jednak wydawało się, że młodzi świetnie się dogadują.

Pierwsze sygnały, że w ich relacji być może nie dzieje się najlepiej, pojawiły się pod koniec 2018 roku. Jednak para aktorów ani nie potwierdzała, ani nie zaprzeczała. Tak było przynajmniej do dnia dwudziestych urodzin Julii, które miały miejsce 23 grudnia 2018 roku. Wtedy Antek Królikowski zrobił coś, co głęboko poruszyło fanów pary. Co takiego?

Co wydarzyło się w dwudzieste urodziny Julii Wieniawy?

Podejrzenia wywołał już brak obecności Królikowskiego na imprezie. Niedługo później aktor opublikował film złożony z prywatnych zdjęć pary. Dodał do niego znaczący komentarz: Wszystkiego najlepszego Julia Wieniawa. To były dwa wspaniałe lata, dziękuję!

Z kolei Wieniawa odpowiedziała: Dziękuję. To były najpiękniejsze chwile w moim życiu. Wygląda na to, że para definitywnie zakończyła związek. Myślicie, że jeszcze do siebie wrócą?

Julia Wieniawa Antek Królikowski. ZOBACZ ZDJĘCIA:

julia wieniawa antek królikowski

Jeszcze miesiąc temu para spędzała wspólnie urlop. Co wydarzyło się między nimi od tamtego czasu?

julia wieniawa antek królikowski

Para chętnie chwaliła się wspólnymi zdjęciami w social media.

julia wieniawa antek królikowski

Para była w związku już od prawie dwóch lat. Połączyła ich m.in. pasja aktorska i miłość do podróży.

julia wieniawa antek królikowski

Plotki o ich rozstaniu krążyły od dawna. Jednak aż do dwudziestych urodzin Julii nie było wiadomo, ile w nich prawdy.

julia wieniawa antoni królikowski

Myślicie, że jeszcze kiedyś będą razem? Trzymamy kciuki!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Julia Wieniawa i Antek Królikowski. To KONIEC??
  2. Ile zarabia Julia Wieniawa? Jej zarobki robią gigantyczne wrażenie
  3. Julia Wieniawa pokazała garderobę. Jest OGROMNA!

źródła: plotek.pl, jastrzabpost.pl