Julia Wieniawa nie rozstaje się ze swoim nowym samochodem, wartym 300 tysięcy złotych. Nawet jeśli ma do pokonania tylko 600 metrów. Fotoreporterzy przyłapali gwiazdę na irracjonalnej wyprawie autem.

Wieniawa nie może narzekać na brak funduszy – osiągnęła sukces nie tylko jako aktorka i piosenkarka, ale też influencerka. Była twarzą kampanii reklamowych najbardziej popularnych marek w Polsce. Jednak ten wyczyn można krytykować z wielu powodów.

Julia Wieniawa wsiada do auta za 300 tysięcy, by przejechać 600 metrów

Wieniawa jest zaliczana do grona najpopularniejszych polskich celebrytek. Na Instagramie obserwuje ją obecnie ponad 2,1 miliona użytkowników. W 2022 roku tygodnik „Newsweek” umieścił ją w rankingu „100 najbardziej wpływowych Polek i Polaków”.

W poprzednich latach znalazła się też w rankingu najlepszych kobiecych marek osobistych magazynu „Forbes Women” oraz na liście najbardziej wpływowych influencerów w Polsce. Pojawia się więc pytanie, co gwiazda pragnie promować swoją postawą.

Osoby dbające o środowisko starają się do minimum ograniczyć ślad węglowy, w tym zużycie paliwa i podróżują możliwie najbardziej ekologicznymi środkami transportu. Część Polaków liczy każdą kroplę benzyny, ze względu na skutki inflacji.

Wieniawa wyraźnie nie mierzy się z tymi problemami. Zawsze lubiąca luksusy i drogie produkty (więcej TUTAJ), ostatnio kupiła nowy samochód – białe Porsche Macan T, którego cena to około 300 tysięcy złotych.

Celebrytka mieszka w apartamencie w centrum Warszawy. Ostatnio gościły u niej kamery telewizji śniadaniowej. Z mieszkania do studia ma zaledwie kilkaset metrów, ale – jak donoszą media – zamiast iść na piechotę, wolała włączyć się w warszawskie korki.

Co sądzicie o takim zachowaniu?

Źródło: Pudelek, Pomponik

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Julia Wieniawa zagrała na Orange Warsaw Festival. Wyjaśniła, co stało się przed wejściem na scenę
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. W domu Małgorzaty Kożuchowskiej zapadła poważna decyzja. Aktorka musiała zrobić to dla taty