Julia Wieniawa podczas tegorocznej edycji SuperHit Festiwal zaprezentuje się w odważnej i zmysłowej stylizacji, stworzonej specjalnie na tę wyjątkową okazję! Wiemy, w co będzie ubrana młoda gwiazda! Jaką kreację przygotowała na wieczór pełen doskonałej muzyki?

Już w sobotę, 25 maja, koncert Radiowy Hit Roku podczas Polsat SuperHit Festiwal, który poprowadzi jedna z największych gwiazd, Julia Wieniawa. Jaką kreację wybrała na ten specjalny dzień? Znamy wszystkie szczegóły!

Julia Wieniawa w eleganckiej kreacji

Już w najbliższy weekend wielkie wydarzenie muzyczne. Na deskach Opery Leśnej w Sopocie pojawią się największe gwiazdy polskiej estrady. W roli prowadzącej zadebiutuje Julia Wieniawa. Młoda gwiazda zdecydowała się na przepiękną kreację w odcieniu pudrowego różu. 

– Na tak wyjątkową okazję, jaką jest prowadzenie koncertu na festiwalu w Operze Leśnej w Sopocie, postawiliśmy na piękną i klasyczną, długą suknię o linii syreny. Została zaprojektowana dla Julii w Atelier Madonna, a materiał z mieniących się cekinów w kolorze pudrowego różu został specjalnie sprowadzony z Włoch — mówi stylista Bartek Indyka.

SuperHit Festiwal zbliża się wielkimi krokami!

Zdjęcia Julii pochodzące z przymiarek robią olbrzymie wrażenie! Nie mamy wątpliwości, że odpowiednia fryzura i makijaż dopełnią całość i aktorka z pewnością oczaruje wszystkich! To nie jest jedyna kreacja, w której Julia wystąpi na festiwalu. Czym jeszcze nas zaskoczy? O tym przekonamy się już w najbliższą sobotę, tylko w Polsacie.

Będziecie oglądać SuperHit Festiwal? 🙂 Święto polskiej muzyki już w najbliższą sobotę. Emisję koncertów możecie śledzić w Telewizji Polsat!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

julia wieniawa
materiały prasowe Polsat

Jak podoba wam się kreacja Julii Wieniawy, w której pojawi się na tegorocznym SuperHit Festiwal.