Julia Wieniawa wzbudziła sensację na pokazie mody MMC. Młoda gwiazda postawiła na bardzo odważną stylizację. Tak dużo nie odsłoniła nigdy! Sukienka aktorki wzbudziła wiele kontrowersji. Przesadziła?

Julia Wieniawa ma teraz swoje pięć minut, które świetnie wykorzystuje! Młoda gwiazda nie próżnuje i bez przerwy angażuje się w przeróżne projekty. Aktorka jest fanką mody, a na pokazach pojawia się regularnie. Na ostatnim pokazie domu mody MMC gwiazda wzbudziła wiele emocji swoją kontrowersyjną stylizacją.

Julia Wieniawa w odważnej stylizacji

Pokazy mody MMC gromadzą mnóstwo gwiazd, które regularnie  przychodzą obejrzeć najnowszą kolekcję i pokazać się na ściance. Od kilku dobrych sezonów fanką MMC jest również Julia Wieniawa, która systematycznie pojawia się na imprezach domu. Młoda gwiazda zjawiła się i tym razem i wzbudziła niemałą sensację swoją odważną stylizacją! Wieniawa miała na sobie krótką, srebrną sukienkę z wyciętymi plecami od Gold Killer.

Aktorka pokazała swoje długie nogi, jak również głęboki dekolt. Co więcej, zrezygnowała tego wieczoru ze stanika, a każdy jej ruch był bardzo ryzykowny! Całość stylizacji dopełniały klasyczne szpilki od Christiana Louboutina oraz mała torebka wykonana z tego samego materiału co sukienka. Julia Wieniawa zrobiła ogromne wrażenie na pozostałych gościach, jednak wiele osób uważa, że nieco przesadziła i odsłoniła za dużo.

Julia Wieniawa coraz bardziej seksowna

Julia Wieniawa ma zaledwie 20 lat, a już nie raz potrafiła zszokować na warszawskich salonach! Młoda gwiazda ma na swoim koncie inne wyjścia, gdzie zarzucano jej, że pokazuje zbyt wiele ciała. Za większość stylizacji aktorki odpowiada znany w show-biznesie stylista Bartek Indyka, który współpracował także z Małgorzatą Rozenek-Majdan, Margaret, Edytą Górniak czy Mariną.

Wydaje się, że gwiazda nie zamierza skupiać się na negatywnych komentarzach, zresztą co by nie mówić aktorka zawsze prezentuje się fantastycznie! Najwidoczniej związek z Baronem jej służy. A wam jak się podoba Julia Wieniawa w odważnej stylizacji?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Julia Wieniawa
instagram.com/juliawieniawa

Młoda gwiazda postawiła na krótką srebrną sukienkę. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułZwycięzcy WSZYSTKICH edycji ”Tańca z Gwiazdami”! Przypomnijmy 21 par
Następny artykułOla Żuraw przytyła w ciąży 23 kilogramy. Szczere wyznanie gwiazdy Top Model
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.