Dopiero co pokazywała się w pięknej sukni na komunii siostry — teraz zaś Julia Wieniawa zasypała Instagram zdjęciami z wyjazdu. Gwiazda opuściła Polskę i udała się w niezwykłe miejsce. Do mediów trafiły odważne kadry.

Nie tak dawno temu Julia Wieniawa powróciła z emocjonującej podróży. Gwiazda wraz ze swoim partnerem, Nikodemem Rozbickim spędziła kwietniowy urlop na Malediwach, gdzie zwiedzała, nurkowała i cieszyła się słońcem.

Nie minęło wiele czasu, a aktorka znów opuściła kraj w poszukiwaniu przygód. Jeszcze przed chwilą zamieszczała relacje z komunii swojej siostry, pozując w pięknej, jasnożółtej sukni i torebce Chanel za 12 tysięcy złotych, a teraz wskoczyła w letni kostium i radośnie pozowała na rajskiej plaży.

Julia Wieniawa wyjechała na wakacje. Wiemy, dokąd się udała

Tegoroczny maj zdecydowanie przynosi już ciepłą, wakacyjną atmosferę. Nic dziwnego, że wiele gwiazd po majówce zdecydowało się na wcześniejsze wypoczynki. Klaudia Halejcio przebywa obecnie na Seszelach, z kolei małżeństwo Rozenek-Majdan wybrało słoneczne Miami. Za tropikalnym słońcem i lazurową wodą zatęskniła także ponownie Julia Wieniawa.

Aktorka tym razem trafiła do Hiszpanii — konkretnie na Baleary, wyspy położone na wschód od Walencji. Gwiazda już wczoraj udostępniła zdjęcia oraz relacje, pozując w odważnych, odsłaniających ciało kostiumach.

Temperaturę w mediach podgrzały nie tylko widoki plaży, ale także samej gwiazdy, która postawiła na głębokie dekolty i seksowne wycięcia, a swoją stylizację sama wybrała, wraz z koleżankami, w lokalnym showroomie. Okazało się bowiem, że wyjazd łączy rekreację z pracą, a gwiazda zapozowała także na grupowym zdjęciu, prezentując swoją stylizację.

Julia Wieniawa zamieszczała zatem zarówno profesjonalne fotografie, jak i nagrania z plażowego wypoczynku, czy rowerowej przejażdżki po okolicy.

Zazdrościcie?

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Julia Wieniawa
fot. instagram.com/juliawieniawa
Julia Wieniawa
fot. instagram.com/juliawieniawa
Julia Wieniawa
fot. instagram.com/juliawieniawa
Julia Wieniawa
fot. instagram.com/juliawieniawa

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Anna Mucha przekazała przykrą wiadomość. Mieli być razem do końca, teraz widmo rozstania wisi nad bohaterami
  2. Kasia Cichopek w objęciach znanej gwiazdy. Zdjęcie jest odpowiedzią na nurtujące pytanie
  3. Niespodziewane wieści. Michał Wiśniewski ogłosił, że weźmie kolejny ślub

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl