Julia Wieniawa w bikini prezentuje się fantastycznie. Młoda gwiazda opublikowała zdjęcie z egotycznych wakacji, na którym pozuje w samym bikini. Aktorka pokazała swoje idealne ciało w kusym kostiumie. Jak Wieniawa wygląda podczas urlopu? 

Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd w Polsce. Aktorka jest bardzo zapracowana, gra w filmach, serialach i jeszcze do tego pracuje w studio nad swoją pierwszą solową płytą. Pomiędzy tymi wszystkimi zajęciami udało jej się znaleźć czas na chwilę odpoczynku. Na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie w kusym stroju kąpielowym. Jak wygląda Julia Wieniawa w bikini? Zobacz zdjęcia!

Julia Wieniawa w bikini na wakacjach

Ostatnie dwa lata dla Juli Wieniawy to prawdziwy maraton. Gwiazda nie próżnuje i wykorzystuje swoje pięć minut, jak tylko może. Gra w kilku serialach, a udany debiut w filmie Kobiety Mafii, zagwarantował jej angaż w kolejnej produkcji Patryka Vegi. To właśnie na planie najnowszej produkcji znanego reżysera Wieniawa spędziła ostatnie tygodnie. Po wyczerpującej pracy na planie młoda gwiazda postanowiła odpocząć. Na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie z plaży.

– Hello wakacje! Po kilku długich miesiącach maratonu w pracy ostrzegam, że będę leżeć, leżeć i jeszcze raz leżeć – zapowiedziała pod zdjęciem Wieniawa

Jak wygląda Julia Wieniawa w bikini? Ciała może pozazdrościć jej niejedna koleżanka z branży.

Ile zarabia Julia Wieniawa na Instagramie?

Julia Wieniawa bez wątpienia ma teraz swoje 5 minut, jest najbardziej popularną młodą aktorką w Polsce i może swobodnie przebierać w propozycjach. Aktorka świetnie wykorzystuje zainteresowanie wokół siebie i świetnie potrafi zarobić na swojej popularności. Ile zarabia Julia Wieniawa? Na jej Instagramie śledzi ją ponad milion osób, co bardzo dobrze odbija się na jej koncie bankowym.

Jak informuje portal viva.pl posty sponsorowane na jej Instagramie, w których promuje produkty jednej z marek sportowych, warte są około 20 tysięcy złotych za jeden. Patrząc na ilość postów na jej mediach społecznościowych, można wywnioskować, że na samym Instagramie młoda gwiazda wzbogaca się o kilkaset tysięcy złotych rocznie. To robi wrażenie. Myślicie, że Wieniawa zostanie na dłużej w polskim show-biznesie?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Julia Wieniawa w bikini
fot. instagram.com@juliawieniawa

Julia Wieniawa pochwaliła się zdjęciem z wakacji.