Julia Wieniawa nie pozwala swoim wielbicielom się nudzić. Młoda gwiazda po raz kolejny zaskoczyła: pokazała TO zdjęcie i rozpaliła fanów do czerwoności. Cały internet zawrzał, gdy zobaczył śliczną aktorkę w odważnym wydaniu. Co ich tak zachwyciło?

Niedawno skończyła dwadzieścia lat, a wygląda na to, że już udało jej się dotrzeć do szczytu popularności. Julia Wieniawa ciężko pracuje na swój sukces: występuje w filmach i serialach, śpiewa, bierze udział w kampaniach reklamowych… Nic dziwnego, że potrzebowała urlopu! Jak można wywnioskować ze zdjęć, które publikuje na Instagramie, bawi się wyśmienicie. Jedno wywołało wśród internautów prawdziwą burzę.

Gdzie odpoczywa Julia Wieniawa?

Julia Wieniawa, jak na gwiazdę młodego pokolenia przystało, pozostaje niezwykle aktywna w social mediach. Nie mogła pozostawić fanów samym sobie, kiedy wyjechała na urlop. Artystka naprawdę zaszalała! 

Zdjęcie, które wywołało taki szum, przedstawia Julię Wieniawę z koleżanką na ośnieżonym stoku. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że obie panie pozują… w spodniach narciarskich oraz skąpych topach, odsłaniających ich całe plecy. Aktorka umieściła obok krótki, lecz wymowny podpis:

– Hot as ice – Wieniawa prawdopodobnie odwoływała się do popularnej piosenki Britney Spears o tym samym tytule. 

Gdzie odpoczywa Julia Wieniawa? Młoda gwiazda zaznaczyła na Instagramie, że zdjęcie zostało wykonane w Val Di Sole. To popularna wśród miłośników zimowych sportów dolina we Włoszech. Wygląda na to, że aktorka jest wielbicielką snowboardingu. Poza koleżanką Wieniawie na wakacjach towarzyszy także popularny muzyk Aleksander Milwiw-Baron. 

Czy Julia Wieniawa jest z Baronem?

Od pewnego czasu fani spekulują, że Julia Wieniawa i Aleksander Milwiw-Baron są kimś więcej, niż tylko parą dobrych przyjaciół. Pogłoski pojawiły się, kiedy paparazzi przyłapali artystów na rozmowie tylko we dwoje.

Artystka wyjaśniła, że powodem jej spotkania z kolegą po fachu była praca nad wspólnym projektem. Fani jednak nie dali wiary takim wyjaśnieniom. Czy Wieniawa i Baron potwierdzili związek? Na pewno darzą się sympatią – do tego stopnia, że wspólnie wyjeżdżają na urlop. Jednak czy to przyjaźń, czy kochanie, wiedzą tylko sami zainteresowani ich najbliżsi. Na razie wydają się świetnie bawić, obracając spekulacje i plotki w żart. 

Jak podoba wam się Julia Wieniawa w takim wydaniu? Aktorka ma naprawdę fantastyczną figurę!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

julia wieniawa
fot. instagram.com @juliawieniawa

Julia Wieniawa podzieliła się z fanami pikantnymi zdjęciami.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułŚmierć w Rodzinie Królewskiej jest blisko. Księcia dotknął okrutny nowotwór
Następny artykułKatarzyna Figura była ofiarą przemocy. Dziś jej dramat powrócił
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.